Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende adet olmayi seviyorum aslinda vucudumun yenilendigini hissediyorm sanki.. testte demen gibi heyecan veriyor bana.. cok sigara içen biri degilim bazen ayda 2-3 tane yani paket degil..keyfi iciciyim ama bu ara canim cok sigara istiyor nedense 2-3 gunde bir tane iciyorum…

Ben de sabah kaset test yaptım gözleri kör eden bir çizgi gördüm gibi büyük ihtimal zihnimin benimle bir oyunu bat 3 gün var 1-2 gün geç yumurtladım sanırım salı çarşamba yine yapacağım

Canım bilgi vermeyi unutmuşum.. Regl oldum tutmadı aşılama

Ben yıllarca 2-3 ayda bir regl olurdum sonra kilo verince yaklaşık 1 yıldır 29 günde bir oluyorum ve benim için büyük nimet şimdi göğüslerim çok şişti ya bebek ya regl ikisi de kabulüm tabi regl olunca insan tüh diyor ama olsun

Benim duzenim hic sasmaz di aslinda ama dogum kontrol igneleri bozmustu duzenimi seninde cicikler insallah gebelikten şişmiştir

Merhaba neden sperm DNA hasarı yaptırdınız acaba?
Ya benim bir arkadaşım tüp bebek denedi ve düşük yaptı, dna hasarı çıktı.. 3 ay tedavi oldu eşi sonra hopp ikinci denemede sağlıkla tuttu bebişi.. doktora söylüyordum, size gerek yok diyordu, ama benim aşılamamda kimyasal olunca ve tüp bebeğe başlayalım diye karar alınca ben mutlaka istiyorum bu testi dedim, dünya para harcıyoruz sonucta. Ve 16 çıktı. 10 altına indirmeyi isteriz dedi doktor. Takviyeleri arttırdı, coenzim, arısütü ve klomen ekledi eşime. Bir ay sonra tekrar test yaptıracağız. Biraz önden tedbir aldık ama iyi oldu, tüp bebekte kimyasal yada düşük olabilirdi..

Cok iyi yapmissiniz bosa vakit kaybida boşa umut kaybida olmamis oldu..guzel haberlerinide yazarsin bize ne zaman yapilacak tüp bebek bellimi

Cok iyi yapmissiniz bosa vakit kaybida boşa umut kaybida olmamis oldu..guzel haberlerinide yazarsin bize ne zaman yapilacak tüp bebek bellimi
Evet canım biz de öyle düşündük bu ay boş geçiyoruz mayıs başında regl olmadan tahlili tekrarlayacağız, 10 altına düştüyse regl de olursam tabi inşallah olmam hemen başlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…