Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım biz de öyle düşündük 🤗 bu ay boş geçiyoruz mayıs başında regl olmadan tahlili tekrarlayacağız, 10 altına düştüyse regl de olursam tabi inşallah olmam 😄 hemen başlayacağız 🤗
Bizde umutla guzel haberlerini bekliyoruz..🥰 bende regl oldum bugun belki bidaki ay birlikte veririz guzel haberleri💓🌺

Rabbim herkesin gönlüne göre nasip etsin bende yarin gidecem hormon testleri icin vakit kaybi istemiyorum
Ne test varsa yaptır canım, herkes zaman kaybetmeden eşiyle birlikte hatta herşeye baktırmalı bence.. insan bir kere istedi mi bebek olsun diye, hemen olsun istiyor olmadıkça da her ay yıpranıyor çünkü.. inşallah hepsi çok güzel çıkar

Ya benim bir arkadaşım tüp bebek denedi ve düşük yaptı, dna hasarı çıktı.. 3 ay tedavi oldu eşi sonra hopp ikinci denemede sağlıkla tuttu bebişi.. doktora söylüyordum, size gerek yok diyordu, ama benim aşılamamda kimyasal olunca ve tüp bebeğe başlayalım diye karar alınca ben mutlaka istiyorum bu testi dedim, dünya para harcıyoruz sonucta. Ve 16 çıktı. 10 altına indirmeyi isteriz dedi doktor. Takviyeleri arttırdı, coenzim, arısütü ve klomen ekledi eşime. Bir ay sonra tekrar test yaptıracağız. Biraz önden tedbir aldık ama iyi oldu, tüp bebekte kimyasal yada düşük olabilirdi..
Yaşınız kaç bilmiyorum, peki eşinizin değerleri normal miydi?.

Aşılama neden düşünmüştünüz?
Benim aşılamam direk negatif oldu. Eşimde baş anomalisi var DNA hasar testi hep aklımda ama yapmadık, siz nerde yaptırdınız acaba ?.

Ne test varsa yaptır canım, herkes zaman kaybetmeden eşiyle birlikte hatta herşeye baktırmalı bence.. insan bir kere istedi mi bebek olsun diye, hemen olsun istiyor olmadıkça da her ay yıpranıyor çünkü.. inşallah hepsi çok güzel çıkar
İnsallah canim benim 2 cocugum var zaten oglum 2011 kizim 2014 dogumlu her ikisindede 3. Ay hamile kaldim ama ozaman yaslarimizda gençti yani simdi ben 32 eşim 40 yasinda yine yasimiz gecmis degil ama en son dogum uzerinden neredeyse 8 yıl gecti.. Daha ileriye uzatip zaman kaybim olsun istemiyorum

Mutlu hafta sonları diliyorum herkese
Bugün aşılamanın 11. Günü çatlama iğnesinin 13. Günü gebelik testi yaptım pozitif ama kanamam başladı
Ne yapayım adet kanaması mı başka bi şey mi oldu kan testi mi vermeliyim kafam çok karışık doktoruma mesaj attım haftasonu olduğu için görüp döner mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bana akıl verirmisiniz

Eklentiler

• IMG_20220410_131026.jpg
    IMG_20220410_131026.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 37
Bugün aşılamanın 11. Günü çatlama iğnesinin 13. Günü gebelik testi yaptım pozitif ama kanamam başladı
Ne yapayım adet kanaması mı başka bi şey mi oldu kan testi mi vermeliyim kafam çok karışık doktoruma mesaj attım haftasonu olduğu için görüp döner mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bana akıl verirmisiniz
Bir hastaneye gidip kan testi verip durumu anlatsanız?

Yaşınız kaç bilmiyorum, peki eşinizin değerleri normal miydi?.

Aşılama neden düşünmüştünüz?
Benim aşılamam direk negatif oldu. Eşimde baş anomalisi var DNA hasar testi hep aklımda ama yapmadık, siz nerde yaptırdınız acaba ?.
Bizde de morfoloji 2ydi. 3 ay takviye kullandı aşılamadan önce. Promenk omega3 dvitamini kullanıyordu.. hızı falan da hep sınırın altındaydı.. aşılamayı tüp bebek öncesi bir denemek istedik. Ama tutmadı. Dna hasarına mutlaka baktırın bence, etkisi çok büyük. İstanbul fulyada genetiks diye bir laboratuarda yaptırdık, 1250ydi yanlış hatırlamıyorsam.

H Hello Kity canım merhaba beni geçen ayın topiginden hatırlarsın Belkı reglim 2 gün gecikti ve gebelik testi yok ovu testi yaptım ve damlatır damlatmaz kop koyu çıktı gebelikten dolayı olabilir mi? Bilenler lütfen cevaplasınEki Görüntüle 3044873
Evet hatırlıyorum canım. Gebelikten olabilir kuzum çok da koyu çıkmış bence hemen gebelik testi yapmalısın 😍❤️😃

Oyy rabbim bunu saglikla kucagina almayi nasip etsin özel degilse neden oyle bi durum gelisti bellimi
Tam olarak belli değil aslında canım ya rahim ağzı yetmezliğinden ya da enfeksiyon olmuş olabilir dediler ama ağrısız sancısız rahim açıldığı ve su geldiği için büyük ihtimal rahim ağzı yetmezliği oldu bu hamileliğimde inşallah kalabilirsem 12. Haftadan sonra serklaj yapılacak

Bana akıl verirmisiniz
Hastaneye acile gidin bence hemen
H Hello Kity canım merhaba beni geçen ayın topiginden hatırlarsın Belkı reglim 2 gün gecikti ve gebelik testi yok ovu testi yaptım ve damlatır damlatmaz kop koyu çıktı gebelikten dolayı olabilir mi? Bilenler lütfen cevaplasınEki Görüntüle 3044873
O nasıl bir koyuluktur ya heyt be:) gebelik testi en acilindennnn çünkü bence de hamile olabilirsiniz yüksek ihtimalle

X