Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde de morfoloji 2ydi. 3 ay takviye kullandı aşılamadan önce. Promenk omega3 dvitamini kullanıyordu.. hızı falan da hep sınırın altındaydı.. aşılamayı tüp bebek öncesi bir denemek istedik. Ama tutmadı. Dna hasarına mutlaka baktırın bence, etkisi çok büyük. İstanbul fulyada genetiks diye bir laboratuarda yaptırdık, 1250ydi yanlış hatırlamıyorsam.
Benim eşimin bir kere 8 bir kere de 3 çıkan morfoloji değeri var.
Fakat hız ve total sayı epey güzel diyebilirim.
Gene aklımda DNA hasarı var, İstanbul’a gelmek şu an zor..yaşadığım şehirde bir yer 1.400 demişti sanırım bu rakamlar da hiç az değil.

Mutlu hafta sonları diliyorum herkese
Bugün aşılamanın 11. Günü çatlama iğnesinin 13. Günü gebelik testi yaptım pozitif ama kanamam başladı
Ne yapayım adet kanaması mı başka bi şey mi oldu kan testi mi vermeliyim kafam çok karışık doktoruma mesaj attım haftasonu olduğu için görüp döner mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bana akıl verirmisiniz
Bence yarın hemen kan testi ver canım belki yerleşme kanamasıdır nasıl bir kanama olduğu da önemli

H Hello Kity canım merhaba beni geçen ayın topiginden hatırlarsın Belkı reglim 2 gün gecikti ve gebelik testi yok ovu testi yaptım ve damlatır damlatmaz kop koyu çıktı gebelikten dolayı olabilir mi? Bilenler lütfen cevaplasınEki Görüntüle 3044873
Geçen ay böyle hamile olduğunu öğrenenler oldu canım bence de git hemen bir test al inşallah bebişin seninledir😍

Tam olarak belli değil aslında canım ya rahim ağzı yetmezliğinden ya da enfeksiyon olmuş olabilir dediler ama ağrısız sancısız rahim açıldığı ve su geldiği için büyük ihtimal rahim ağzı yetmezliği oldu bu hamileliğimde inşallah kalabilirsem 12. Haftadan sonra serklaj yapılacak
Serklaj dedigin rahim agzina dikis gibi biseymi kuzum yengemin kiz kardesine oyle bisey yaptilar 2 hamileligide öyle gecti surekli yatti

Adetim normalden 4 gun önce geldi o kadar yıkıldım ki suan belli etmemeye calissamda cok kotu hissediyor insan kendini😞😞

Serklaj dedigin rahim agzina dikis gibi biseymi kuzum yengemin kiz kardesine oyle bisey yaptilar 2 hamileligide öyle gecti surekli yatti
Aynen canım benim de öyle olacak büyük ihtimal birden kısaldı açıldı rahim o yüzden ilkinde anlaşılmadı şimdi olursa dikiş yatış öyle geçecek olsunlar sağlıkla doğsunlar da ne gerekirse yapılır

Hamişler size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum

Kızlar sonuçlarım 😍😍

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-10-18-13-49-500_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-04-10-18-13-49-500_com.android.chrome.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 92
Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@asyaa9833:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
🔴
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@E L B A
4 Nisan
🔴
@melindamel
4 Nisan
@nilepp1
5 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
🔴
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
🔴
@PrensesAriel
6 Nisan
🔴
@Hayat su
6 Nisan
🔴
@endless love
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
partalina_ partalina_
7 Nisan
🔴
@aasdfg123
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
🔴
@Gzmyts53
8 Nisan
🔴
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@aysesngul
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
🔴
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
🔴
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@menekse_kokusu
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
🔴
hzlsel hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@LittleDreams
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Mrve1201
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
E ENISEUSLU
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
M Mavimiresl
15 Nisan
@egeeef
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
🔴
S sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
P Pembe gokyuzu
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
@Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
Misako Misako
22 Nisan
@sweetdreams1985
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@Ha-ri
23 Nisan
🔴
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@1ciftyesilgozz
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@psikologanneler
26 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
@Efsun18
30 Nisan
@seren cengir
@Miskokulubebis
H

Kizlar !! Bı akıl verin ya
Uygulamaya göre yumurtlama dönemim ayın birinde başlıyordu gün aşırı değerlendirdik artık beklemede kalicaktim ama kasık ve bel ağrım yeni başladı acaba yumurtam yenimi catliyo anlamadım bişey tam ara vericektk ağrı başlayınca acaba devam mı etsek çalışmaya dedim sizde de öyle oldumu

Kizlar !! Bı akıl verin ya
Uygulamaya göre yumurtlama dönemim ayın birinde başlıyordu gün aşırı değerlendirdik artık beklemede kalicaktim ama kasık ve bel ağrım yeni başladı acaba yumurtam yenimi catliyo anlamadım bişey tam ara vericektk ağrı başlayınca acaba devam mı etsek çalışmaya dedim sizde de öyle oldumu
Kuzum doktora gidip bi kontrol ettirebilirsin belki başka türlü anlaman pek olası değil 🤷🏻‍♀️
Uygulama birebir doğru olmuyo çünkü ama sen haftada 2 3 değerlendiriyosan kaçırmazsın heralde yumurtalamayı

Kuzum doktora gidip bi kontrol ettirebilirsin belki başka türlü anlaman pek olası değil 🤷🏻‍♀️
Uygulama birebir doğru olmuyo çünkü ama sen haftada 2 3 değerlendiriyosan kaçırmazsın heralde yumurtalamayı
Akinti da çok fazla bugün yumurtlama akıntısı dibi de değil bebek mi yoksa yumurtalı çatladı bilemiyorum ya randevu da bulamıyorum doktora gitmek icin

X