Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında kafama fazla takmıyorum ben canım, test yapmayı zorunluluk gibi hissediyorum çünkü çok sigara içiyorum. O yüzden ne kadar erken öğrensem o kadar iyi diyorum varsa bir şeyler.

Bir de seviyorum ben eğleniyorum test aşamasında neden bilmem😁 üzmüyor beni negatif. Regl olunca tabi bi burukluk oluyor ama geçiyor
Bende adet olmayi seviyorum aslinda vucudumun yenilendigini hissediyorm sanki.. testte demen gibi heyecan veriyor bana.. cok sigara içen biri degilim bazen ayda 2-3 tane yani paket degil..keyfi iciciyim ama bu ara canim cok sigara istiyor nedense 😅 2-3 gunde bir tane iciyorum…

16495797400617956736141326883604.jpg

Ben de sabah kaset test yaptım gözleri kör eden bir çizgi gördüm gibi büyük ihtimal zihnimin benimle bir oyunu bat 3 gün var 1-2 gün geç yumurtladım sanırım salı çarşamba yine yapacağım😅

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@asyaa9833:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
🔴
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@E L B A
4 Nisan
🔴
@melindamel
4 Nisan
@nilepp1
5 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
🔴
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
🔴
@PrensesAriel
6 Nisan
🔴
@Hayat su
6 Nisan
🔴
@endless love
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
partalina_ partalina_
7 Nisan
🔴
@aasdfg123
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
🔴
@Gzmyts53
8 Nisan
🔴
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@aysesngul
8 Nisan
Teach_Mavi Teach_Mavi
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
🔴
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
menekse_kokusu menekse_kokusu
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
🔴
hzlsel hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@LittleDreams
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Mrve1201
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
@ENISEUSLU
14 Nisan
M MiuLego
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
M Mavimiresl
15 Nisan
@egeeef
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
🔴
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@Sssss sssss
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
@Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@sweetdreams1985
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@Ha-ri
23 Nisan
🔴
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@1ciftyesilgozz
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@psikologanneler
26 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
@Efsun18
30 Nisan
S seren cengir
@Miskokulubebis
Canım bilgi vermeyi unutmuşum.. Regl oldum tutmadı aşılama 🤷‍♀️

Bende adet olmayi seviyorum aslinda vucudumun yenilendigini hissediyorm sanki.. testte demen gibi heyecan veriyor bana.. cok sigara içen biri degilim bazen ayda 2-3 tane yani paket degil..keyfi iciciyim ama bu ara canim cok sigara istiyor nedense 😅 2-3 gunde bir tane iciyorum…
Ben yıllarca 2-3 ayda bir regl olurdum sonra kilo verince yaklaşık 1 yıldır 29 günde bir oluyorum ve benim için büyük nimet şimdi göğüslerim çok şişti ya bebek ya regl ikisi de kabulüm tabi regl olunca insan tüh diyor ama olsun

Ben yıllarca 2-3 ayda bir regl olurdum sonra kilo verince yaklaşık 1 yıldır 29 günde bir oluyorum ve benim için büyük nimet şimdi göğüslerim çok şişti ya bebek ya regl ikisi de kabulüm tabi regl olunca insan tüh diyor ama olsun
Benim duzenim hic sasmaz di aslinda ama dogum kontrol igneleri bozmustu duzenimi seninde cicikler insallah gebelikten şişmiştir 🙈

Merhaba neden sperm DNA hasarı yaptırdınız acaba?
Ya benim bir arkadaşım tüp bebek denedi ve düşük yaptı, dna hasarı çıktı.. 3 ay tedavi oldu eşi sonra hopp ikinci denemede sağlıkla tuttu bebişi.. doktora söylüyordum, size gerek yok diyordu, ama benim aşılamamda kimyasal olunca ve tüp bebeğe başlayalım diye karar alınca ben mutlaka istiyorum bu testi dedim, dünya para harcıyoruz sonucta. Ve 16 çıktı. 10 altına indirmeyi isteriz dedi doktor. Takviyeleri arttırdı, coenzim, arısütü ve klomen ekledi eşime. Bir ay sonra tekrar test yaptıracağız. Biraz önden tedbir aldık ama iyi oldu, tüp bebekte kimyasal yada düşük olabilirdi..

Ya benim bir arkadaşım tüp bebek denedi ve düşük yaptı, dna hasarı çıktı.. 3 ay tedavi oldu eşi sonra hopp ikinci denemede sağlıkla tuttu bebişi.. doktora söylüyordum, size gerek yok diyordu, ama benim aşılamamda kimyasal olunca ve tüp bebeğe başlayalım diye karar alınca ben mutlaka istiyorum bu testi dedim, dünya para harcıyoruz sonucta. Ve 16 çıktı. 10 altına indirmeyi isteriz dedi doktor. Takviyeleri arttırdı, coenzim, arısütü ve klomen ekledi eşime. Bir ay sonra tekrar test yaptıracağız. Biraz önden tedbir aldık ama iyi oldu, tüp bebekte kimyasal yada düşük olabilirdi..
Cok iyi yapmissiniz bosa vakit kaybida boşa umut kaybida olmamis oldu..guzel haberlerinide yazarsin bize🥰 ne zaman yapilacak tüp bebek bellimi

Cok iyi yapmissiniz bosa vakit kaybida boşa umut kaybida olmamis oldu..guzel haberlerinide yazarsin bize🥰 ne zaman yapilacak tüp bebek bellimi
Evet canım biz de öyle düşündük 🤗 bu ay boş geçiyoruz mayıs başında regl olmadan tahlili tekrarlayacağız, 10 altına düştüyse regl de olursam tabi inşallah olmam 😄 hemen başlayacağız 🤗

X