Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum inş hayırlı haberleri tez zamanda alırsın
Henüz yumurtlama olmamış testi hergün aynı saatte yapmaya devam et T çizgisi en az C kadar koyu oluncaya kadar o koyulukta olunca o günü ve arkasındaki 2-3 günü değerlendirmelisin
İnş mutlu haberi alırsın

Ovüler hemen hemen aynı benimde 31 yumurtlama görünüyordu uygulamada kaç gün var şu an adetinize belirtiniz neydi benim bat 14 Nisan'da yumurtlama yakın olunca bir umut sardı benide belirtilerin neydi canım

Ovüler hemen hemen aynı benimde 31 yumurtlama görünüyordu uygulamada kaç gün var şu an adetinize belirtiniz neydi benim bat 14 Nisan'da yumurtlama yakın olunca bir umut sardı benide belirtilerin neydi canım

Allahummmmmm maşallah balım tebrik ederim rabbim kucaklamayida nasip etsin inşallah

Bir sonraki bat 7 Mayıs görünüyor

Bugun niyeyse enerjim cok düşük ve bu testi görünce cok mutlu oldum hayirli olsun arkadasim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Bugünü mü değerlendirmeliyim yoksa yarınımı peki ? Her gün her gün kendimi de eşimi de boğmak istemiyorum :) çık sağol cevap için bu arada.
Rica ederim.
Doktor bize gün aşırı tavsiye etmişti her gün önermiyorlar.
Pik gördüğün günü ve ertesi günü değerlendir bence. Diğer zamanlar da gün aşırı olabilir. Biz bazen 2 gün ara vererek gidiyoruz.

selamın aleyküm nisan anneleri umarım bu ay boş kucak kalmasın kimsenin her ayın 12 si günüm diye düşünürken dün uygulamada fark ettim ben 28 günde bir regl oluyormus ve reglim bugun işe birlikte iki gün gecti regl oncesi gögüslerimin şiştiğini bilmem ilk iki gün agrıyordu gecti şimdi ise balın gibeler karnım çok şiş olurdu karnımda şişlik yok anlam veremedim idrar testi yaptım bugun sabah negatif cıktı hiç regl olacakmısım gibide bir agrım yok dün gece sadece biraz agrı yasadım gelecek galiba dedim ama hala gelen giden yok böyle olupda acaba pozitife döner mi dersiniz böyle olup biten varmı duydugunuz

Pazartesi bende doktora gidiyorum. Tam 14. Gün yumurtlama pik günü diye tahmin ediyorum testlerin gidişatından da. Bakalım yumurtalar ne alemde
Bı bak bakalım ins Mayıs'ta olur doktor takibiyle bugün çocuk reyonunda öyle çok kıyafet seçeneği vardı ki kendimi kaybettim birden

Bı bak bakalım ins Mayıs'ta olur doktor takibiyle bugün çocuk reyonunda öyle çok kıyafet seçeneği vardı ki kendimi kaybettim birden
ya sorma bende ilk bebek kararı verdiğimizde indirimde bulduğum şeyleri alıyordum. Dolabın bir bölümü doldu resmen aldığım her şey üç katına çıktı aslında ama bebiş de gelse

ya sorma bende ilk bebek kararı verdiğimizde indirimde bulduğum şeyleri alıyordum. Dolabın bir bölümü doldu resmen aldığım her şey üç katına çıktı aslında ama bebiş de gelse
He ya bide gelseydi iyiydi ama cidden ateş pahası herşey kız ben bı kızım var bid eoglum olsundu diyodum şimdi kız olsun diyorum şaka bir yana sağlıklı olsun da cinsiyeti hiç önemli degil yeterki sağlıcakla kucaklayan kim her birimiz evlatlarimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…