Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba bende regl iken bi kan versem mi gitsem mi regl olursam kizlar vakit kaybetmis olmam en azindan hormonlarima bakilmis olur.. bu ay cok ugrastik cok yoruldum valla eşime diyorum bu tempo cok geldi bana bidaki ay aşılamami yaptirsak efor sarfetmeden iyi olur valla yoruldum ayol

Ay başıma geleni bilseniz trendyoldan test siparisi vermistim kargo geldi teslim edildi deniliyo kargo yok Acaba kimin kapisina biraktilar arattirdim esime tanidiklar vardi kargo da 10 dkkaya gelecek insallah
Testi de yanlış goturmezsiniz be kardeşim

Merhaba kızlar ben bu ay adımı yazdırdım ama stres olmayayım ve çok düşünmeyeyim diye girmedim hatta üyeliğimi bile iptal ettirdim ama sonra bat yaklaşınca merak edip bebiş haberi alanları yine açtım batıma 4 gün var elimde sadece kaset test var yapsam da bir şey çıkmaz zaten o yüzden bekleyişteyim

Evet tedavi başlancaksa hormonlar vs regliyken cagırıyolar hep canım git bencede

Teşekkür ederim güzel dileklerin için canım benim Umarım hepimiz tadarız bu muhteşem duyguyu gerçekten birimizin sevinci hepimizin oluyomuş

Kuzum Elif_edanur_61_61 Bu 3. Test kızlar diğerleri arkadaşımda kaldı ilk yapılanda daha netti ama şöyle anlatayım benim çatlamam 29 mart da oldun 27 ve 28 inde pik di o iki günü de değerlendirdik birde 31 ni değerlendirdik 8 nisan akşamıda test yaptım ve sonuç bu

Eklentiler

• 8051F6D0-9255-4CE1-B754-061E6D402604.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 90
  • 94B6E9A7-2A26-468A-B9D3-E42AED178449.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba neden sperm DNA hasarı yaptırdınız acaba?

Bugünü mü değerlendirmeliyim yoksa yarınımı peki ? Her gün her gün kendimi de eşimi de boğmak istemiyorum :) çık sağol cevap için bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…