Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet lekelenme başlamış sanırsam sabaha olurum sokulurum herhalde kahve rengi bir leke geldi bir damlacık pecetey sabah ola hayrola

Yarın sonuç çıkınca direkt yazicam siz iyi ki varsınız
Kuzum hepimiz bu geminin mürettebatı yüz yakın cevremiz halden anlamaz olduğu için burda hiçbirimiz birebir birbirimizi tanimasakta derdimize ortagiz başkalarının mutluluğuna sevinecek kadar ortagiz ben çok mutlu oluyorum sizden güzel haberler aldıkça rabbim diyorum sağlıcakla kucaklar bizlere de nasip eyle hepimize hayirlsii ile kucaklamayi nasip etsin

Ben yaptım şimdi sabahı beklemedim kız ilk 1 sn de silik çıktı sonra kayboldu getti cizgini diğer yarısısabah patlarsam pazartesi doğru doktoraaaa
Hayırlısı olsun canım. Silik de olsa çıkmış. Belki de vardır. İnşallah istediğin gibi sonuçlanır

Ben de çok mutlu oluyorum. Rabbim hepimizin kucağını doldursun insallah

Yaaaaa kızlaar bata 3 gün var.sabredemiyorum artık erken gebelik testim var yapsam mı ki? Yoksa sabahı mı bekliyim?
Sabahı bekle bence kuzum. Test magduruyum. Sabah yapıyorum akşam yapıyorum çıkmıyor ama regl de Yok hayırlısı olsun canım inşallah

Gecenin bir yarısı yaptığım su testteki Omo esintisi yok mu ne kadar temiz siz dusunun gabak gibi negatif

Eklentiler

• IMG_20220409_010635_841.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…