Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet lekelenme başlamış sanırsam sabaha olurum sokulurum herhalde kahve rengi bir leke geldi bir damlacık pecetey sabah ola hayrola

Yarın sonuç çıkınca direkt yazicam 😊 siz iyi ki varsınız 💜
Kuzum hepimiz bu geminin mürettebatı yüz yakın cevremiz halden anlamaz olduğu için burda hiçbirimiz birebir birbirimizi tanimasakta derdimize ortagiz başkalarının mutluluğuna sevinecek kadar ortagiz ben çok mutlu oluyorum sizden güzel haberler aldıkça rabbim diyorum sağlıcakla kucaklar bizlere de nasip eyle hepimize hayirlsii ile kucaklamayi nasip etsin🥰🥰🥰🥰🥰

Ben yaptım şimdi sabahı beklemedim kız ilk 1 sn de silik çıktı sonra kayboldu getti cizgini diğer yarısı🤣sabah patlarsam pazartesi doğru doktoraaaa 🤣
Hayırlısı olsun canım. Silik de olsa çıkmış. Belki de vardır. İnşallah istediğin gibi sonuçlanır 🥳🥰

Kuzum hepimiz bu geminin mürettebatı yüz yakın cevremiz halden anlamaz olduğu için burda hiçbirimiz birebir birbirimizi tanimasakta derdimize ortagiz başkalarının mutluluğuna sevinecek kadar ortagiz ben çok mutlu oluyorum sizden güzel haberler aldıkça rabbim diyorum sağlıcakla kucaklar bizlere de nasip eyle hepimize hayirlsii ile kucaklamayi nasip etsin🥰🥰🥰🥰🥰
Ben de çok mutlu oluyorum. Rabbim hepimizin kucağını doldursun insallah 😍

Gecenin bir yarısı yaptığım su testteki Omo esintisi yok mu ne kadar temiz siz dusunun gabak gibi negatif😁

Eklentiler

• IMG_20220409_010635_841.jpg
    IMG_20220409_010635_841.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 51
X