Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum az önce bana hayali bı çizgi göründü ama fotoğrafla nasıl oynanır bilmiyorum yani ben öyle gördüm yada bana öyle geldi gözler şasi olcak yakinda
Ben aslında görür görmez ekran görüntüsü alıp oynadım renkle. Ama işte profesyonel değilim kendimce siyah beyaz yaptım. Göremedim. Görsem atacaktım buraya sana.

Ben aslında görür görmez ekran görüntüsü alıp oynadım renkle. Ama işte profesyonel değilim kendimce siyah beyaz yaptım. Göremedim. Görsem atacaktım buraya sana.
Yok olsa çıkardı şimdi sabaha sokuksem de pazartesi kan versem Mayıs'a doktor takibiyle başlasam bakalım neler olcak

Kızlar daha yeni girebildim ama üç testimde pozitif hala şaşkınım Pzartesi sağlık ocağına gidicem kan vermeye Rabbim hepimize görmeyi nasip etsin
Burası bana terapi gibi geld her gece yatöadan okudum en baştan iyi ki vardınız umut oldunuz bana hep

Canım benim çok sevindim senin adına rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin şuan sende bir başkasına ilaç oluyorsun umut oluyorsun bu hep böyleydi zaten bizler hayallerinize birlitke ulasacaz sabırla inanın sizin pozitif sonuclariniz beni çok mutlu ediyor Allah'ıma bin şükür hergun bir haber alicam sizden diye dk başı giriyorum buraya her ne kadar Mayıs'a kalsamda burda sizi takip edicem eğer atilmazsam tabi

Pozitif testlerini bize de atar misin bacımmmmm görmek bile bana mutluluk veriyor

Bat ne zaman canım
11 nisan canım
Hayırlı uğurlu olsun canım benim çok sevindim
Çok teşekkür ederim.. darısı tüm isteyenlere
Ayy tebrik ederim
Çok çok teşekkür ederim Rabbim herkese nasip etsin
Gözün aydın canım hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah
Aminn inşallah senin de değer katlansın katlansın inşallah
Bugün bat günü müydü? Ya da bata ne kadar vardı? Çok erkenden yakaladın süper ya
11 nisan bat.. evet henüz çok yeni değer az olunca süreç çok uzuyor artık katlansın diye dua edip bekleyecem

Çok sevindim canım benim. Sağlıkla doğsun inşallah Pazartesi bende kan testi vereceğim tekrar. İnşallah çok güzel sonuçlar alırız

Fa
Tekrarladım canım negatif. Bir şey yok valla. Bata çok yakın zamanda yapıcam bidaha bakalım o zaman ne çıkacak
. Fazlami kafamiza takiyoruz acaba uzuluyoruz sonrada bende artik test yapmicam zaten 6 gun kaldi reglime belki gecikirse yaparim ama regl belirtilerim var bekletmez sanirim… bu aydan umudum yok mayis tan umutluyum biraz olsun en kötüsü de testler yanilttigi zaman eşlerimize söylüyoruz boşuna seviniyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…