Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar region hala gelmedi dayanamadım test yaptım ve çok silik çizgi gördüm. Iki gün önce bembeyazdı şimdi karşımda duruyor. Telefonum çok kötü O yüzden yansitamiyorum ama yine de atayım size ama pek çıkmadi. Elimde kalan son testti keşke dayanıp yarın yapsaydım. Napicambilmiyorum eşim de evde değil şuan.
Kuzum bebiş bu 😁🥰 ben gördüm cizgi yi

Eger imkanın varsa yarin tip merkezinde kan ver yada acele etme sabah yine bi test yap ilk idrarla eşinlede paylaş durumu guzel haberler ver bize yarin lütfen
Şimdi demiyim dimi eşime. Heveslendirmek istemiyorum. Ilk test 5 dakika hiç bişey yapmadı meğer test öyleymiş ben de anlamadım o yüzüden onu bozuk sahip ikinci testi de yaptım elimde test kalmadi 😂

Anında cıktı kuzum hatta bekledikçe siliklesti gibi ama ilk 5 dakika çok net gördüm
Şuan silikmi oldu yani gecen belki hatirlarsin erken gebelik testinde bana oyle olmustu ikinci testte cikmamisti ilk yaptim bariz cizgi vardi kanda negatif gordum ama benim daha bat a 1 hafta var.. testin icini aç bi baksana netlesme varmı

H Hello Kity canım şunu okusana bi 😍 senin durumuna benziyor 😌
Neredeyse aynı kuzum herşey. Adetimin kaçıncı günü yumurtlama gördüm bilmiyorum ama 17. Günden sonra olduğu kesin. Benimde iki gün gecikmede 1.20
Pazartesi tekrar test yaptıracağım ama pazar günü filan acaba kaset test yapsam mı sence.

Şuan silikmi oldu yani gecen belki hatirlarsin erken gebelik testinde bana oyle olmustu ikinci testte cikmamisti ilk yaptim bariz cizgi vardi kanda negatif gordum ama benim daha bat a 1 hafta var.. testin icini aç bi baksana netlesme varmı
Benim bugün bat günü açıp bakınca hala görüyorum ama ilk an çok netti bir de bu kaset test bu testlerde de yalancı pozitif olabiliyor mu

Kızlar region hala gelmedi dayanamadım test yaptım ve çok silik çizgi gördüm. Iki gün önce bembeyazdı şimdi karşımda duruyor. Telefonum çok kötü O yüzden yansitamiyorum ama yine de atayım size ama pek çıkmadi. Elimde kalan son testti keşke dayanıp yarın yapsaydım. Napicambilmiyorum eşim de evde değil şuan.
Var gibi gözüküyor canım, en iyisi kan testi tabii insallah güzel haberlerle gelirsin ☺️

Neredeyse aynı kuzum herşey. Adetimin kaçıncı günü yumurtlama gördüm bilmiyorum ama 17. Günden sonra olduğu kesin. Benimde iki gün gecikmede 1.20
Pazartesi tekrar test yaptıracağım ama pazar günü filan acaba kaset test yapsam mı sence.
Bence hiç strese girmeden direk pazartesi kan ver derim 😍

Ah kuzumm insallah oyledirr adet gününe göre çok silik değil dimi. Görünüyor ama belirgin de değil korkuyorum ya yoksa diye.
Bende üçüzlere hamile kaldığımı bu siliklikte öğrenmiştim 😍 gün geçtikçe koyulaşır yerinde olsam yarın kan verirdim 😍

Öyle mi diyorsun canım. Çok silik geldi bana ama 2 gün önce bembeyazdı bişey olmasa neden çıksın diye düşünüyorum
Yo benim iki çocuğum var ikisinde de testlerim böyleydi tabi seni çok heveslendirmek te istemem hayal kırıklığına ugrama diye ama sen en iyi si sabah bı kan ver inşallah bebeğin seninledir rabbim isteyen herkese tattirsın anneligi

X