Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yo benim iki çocuğum var ikisinde de testlerim böyleydi tabi seni çok heveslendirmek te istemem hayal kırıklığına ugrama diye ama sen en iyi si sabah bı kan ver inşallah bebeğin seninledir rabbim isteyen herkese tattirsın anneligi
Burda öyle hikayeler var ki kimyasal diye korktum silik olunca. Ama bugün yerleşme kanaması yaşadım sanırım. Inşallah vardır. Eşime kalsa şimdi gidecektik kan vermeye ama yarın sabaha ikna ettim 😊

Kizlaaar Mayıs ayı topiği açılmıştır.. adet olanlar üzülmek yok yol devammmm..💪🏻💪🏻☺️

adet olmayanlar Nisan'da kalsınnnn Mayıs'a uğramasının İnshaAllahhhhhhh 😁🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Amin amin amin bugün yani 9 Nisan bat günüm ne gelen va rne giden erken gebelik testleri negatif birde bend eminnos bir kist var sancı var ama kırmızı kart yok umutlanmicam çünkü gecikecek belliki kistten dolayı eğer gecikme artarsa gidip kan vercem hala adet olmadım diyerek hayırlısı

Kızlar region hala gelmedi dayanamadım test yaptım ve çok silik çizgi gördüm. Iki gün önce bembeyazdı şimdi karşımda duruyor. Telefonum çok kötü O yüzden yansitamiyorum ama yine de atayım size ama pek çıkmadi. Elimde kalan son testti keşke dayanıp yarın yapsaydım. Napicambilmiyorum eşim de evde değil şuan.
Yansiyor ki gayet ben gördüm😍😍😍

Kızlar region hala gelmedi dayanamadım test yaptım ve çok silik çizgi gördüm. Iki gün önce bembeyazdı şimdi karşımda duruyor. Telefonum çok kötü O yüzden yansitamiyorum ama yine de atayım size ama pek çıkmadi. Elimde kalan son testti keşke dayanıp yarın yapsaydım. Napicambilmiyorum eşim de evde değil şuan.
Kuzum hayırlı olsun misafir vardı anca girip bakabildim. Gözün aydın sağlıkla doğsun inşallah 🥳🥳🥳🥳😍😍😍😍

X