Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben zaten dogum kontrol ignesi ile korunuyordum en son Ocak ta oldum hala koruyorda olabilir

Canım ben klomen kullandığım da ki adetim simsiyah tı ve hiç pıhtı olmamıştı hemde kısa sürmüştü doktorum normal demişti

Kuzum seni çok umutsuz görüyorum üzülüyorum bu haline lütfen kendine yapma bunu
İster istemez negatif görünce bende bir süre moral bozukluğu oluyor adet olsam yeniden bir ay daha denicem sonra farklı bir doktora gidip doktor takibinde ilerlicez bakalım inşallah gerek kalmaz

İster istemez negatif görünce bende bir süre moral bozukluğu oluyor adet olsam yeniden bir ay daha denicem sonra farklı bir doktora gidip doktor takibinde ilerlicez bakalım inşallah gerek kalmaz
İnşallah gerek kalmaz kuzum. Bende yarın test yapamadan adet olursam ne yaparım bilemiyorum. Çok stres yapıyoruz farkında olmadan.

İnşallah gerek kalmaz kuzum. Bende yarın test yapamadan adet olursam ne yaparım bilemiyorum. Çok stres yapıyoruz farkında olmadan.
Evet bu ay stres yapmicam diyorum ama elimde değil hep aklımda. Kendimi ne kadar başka birşeyle meşgul etsemde yok yani. Sen Allah'ın izniyle pozitifi görceksin sıkma canını. Benimde hafif hafif adet ağrım var ama gelmedi henüz 4-5 gün içinde gelmezse tekrarlarım testi. Yumurtlamadan sonra 20 gün içinde gelir herhalde adet

Kızlar bu ne şimdi ben anlamadım üstteki 2 Li pazar sabah hemen altındaki 3 Li düne ait çatladığını düşünüyorum alttaki ikiliden biri bu sabah en alttaki de bu akşama ait kafam karıştı

Eklentiler

• CD01DCA8-1420-4BEC-98FB-929D3E265CEE.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 64
Kuzum nedense ben kendimden ümitli değilim. Ama ne yapalım zamanımız gelmesi demek diyip devam edeceğiz. Elbet bir gün bizde görücez o kiirmizi çift çizgileri

Kızlar bu ne şimdi ben anlamadım üstteki 2 Li pazar sabah hemen altındaki 3 Li düne ait çatladığını düşünüyorum alttaki ikiliden biri bu sabah en alttaki de bu akşama ait kafam karıştı
Canım acaba iki yumurta mı vardı gelişen öyle olabilir.
Lh vücutta dalgalanma da yapıyor diye biliyorum

Pko da böyle olur derler ama arası kısa yani değişik olmuş

Canım acaba iki yumurta mı vardı gelişen öyle olabilir.
Lh vücutta dalgalanma da yapıyor diye biliyorum
Bu ihtimali hiç düşünmedim diğeri de epey koyuydu pik yaptığında şimdi kuruduğu için soluk çıkmış bak pazar pik yaptığında böyleydi

Eklentiler

• ED63F0B2-5BB4-4C5F-8AA1-659C29784AB0.jpeg
    182,7 KB · Görüntüleme: 57
Hayır canım hiç olmadım da silikleşmeye de başlamıştı yani ne alaka hiç anlamadım
Bazı aylar birden fazla yumurta oluşuyor kendiliğinden belki öyledir kuzucum bide bi eczacı arkadaşım bana ovulasyon testini hep aynı saatte yapmam gerektiğini söylemişti belki dalgalanma olmuştur onu yakalamışsındır

Kuzum nedense ben kendimden ümitli değilim. Ama ne yapalım zamanımız gelmesi demek diyip devam edeceğiz. Elbet bir gün bizde görücez o kiirmizi çift çizgileri
Canım benide ekle gecikmeli bir şekilde regl oldum bat nezaman dersen fikrim yok normalde 33 35 günde bir ama bu ay baya baya gecikti mevsimselmi bilmiyorum ama sen yinede ekle kuzu inşallah topigin uğurlu gelir reglim Perşembe ye bitmiş olur ovalusyon la takip edecem inşallah bu ay hepimize hayirli gelir

Çatlama olduysa bu şekilde dalgalanma olur mu? Yukarıda pazar günkü pik hali de mevcut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…