Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normal zamanda yumurtlama gördü isen geç döllenme olmuyor canım. Ama şöyle bir durum var. Bildiğim kadarı ile senin adet döngün düzensiz idi. Geçen ayda geç yumurtlamıştın. Testlere devam etmedi isen 2. kez yumurtlamış olabilirsin. Bu yumurtlamada tuttu ise geç döllenme olmuş olabilir.
Devam ettim canım yumurtlama göremedim. 😕 Zaten olmadı bu ay da adeti bekliyorum. 😔

Benimde ayin 1 i gosteriyordu yumurtlama
O kadar gün aşırı yapıp sonda patlamamız peki :KK43: neyse ya olacaksa olur zaten böyle hesap kitapla olmuyor genelde zaten. Ben ilk gebeliğimde de hiç beklemediğim ay hamile kalmıştım oğluma. Bunu en iyi benim bilmem lazım :KK70:

Kızlar bata 2 kaldi ben bi miratech test yaptım açe domestos abc ne kadar camasir deterjanı Varsa hepsini dökmüşler gibi bir test. Pazar günkü silik demek ki yanlıştı
Bıktık su beyaz testlerden yahu. Kıpkırmızı çizgili testlere hasret kaldık resmen 🥴

Kızlar bata 2 kaldi ben bi miratech test yaptım açe domestos abc ne kadar camasir deterjanı Varsa hepsini dökmüşler gibi bir test. Pazar günkü silik demek ki yanlıştı
Bugün aynı sonucu bend egordum sanırım bu ay yok uşak bende olsa çıkardı yav yarın kan vercem hiç umudum yok nedense

Ben bu aydan umudumu kestim yaa olsaydı bugün silik çizgi çıkardı heralde çatlama dahil 11. Gün baya inanmıştım belirtiler falan demek ki beyin vücudu bu kadar etkiliyor

Ben bu aydan umudumu kestim yaa olsaydı bugün silik çizgi çıkardı heralde çatlama dahil 11. Gün baya inanmıştım belirtiler falan demek ki beyin vücudu bu kadar etkiliyor
Bence umudu kesmek için çok erken canım. Hayırlısı neyse o olsun. Sıkma canını 😘😘😘

Kızlar femara ya da klomen kullandıktan sonra adetiniz nasıldı ? Kullanan yazabilir mi?
Ya ben bugun resmen avuç içi kadar bir parça kan gördüm pedimde pıhtılı yoğun (kusura bakmayın açıkça yazdım ) koşa koşa gittim wc ye.
Kasım ayındaki kimyasal gebelik gibi oldu bu ay ki kanamam😥
Acaba herkestemi öyle hap kullandiktan sonra merak ediyorum.doktora da sorcam...
Hiç böyle olmaz normalde bende

Kızlar femara ya da klomen kullandıktan sonra adetiniz nasıldı ? Kullanan yazabilir mi?
Ya ben bugun resmen avuç içi kadar bir parça kan gördüm pedimde pıhtılı yoğun (kusura bakmayın açıkça yazdım ) koşa koşa gittim wc ye.
Kasım ayındaki kimyasal gebelik gibi oldu bu ay ki kanamam😥
Acaba herkestemi öyle hap kullandiktan sonra merak ediyorum.doktora da sorcam...
Hiç böyle olmaz normalde bende
Bende de olmuştu kist oluşuyor fazla büyüdüğü için adetle sökülüyor sonra.

X