Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama silikleşti kuzum nasıl oldu bu iş tekrar?
Bilmiyorsun dimi kaç yumurtan vardı? Büyük ihtimal iki tane büyüdü yakın boyutlarda arka arkaya da çatladı.. ya da bi taneyi pikle çatlatamadı biraz daha hormon bastı çatlasın diye 🤓 sen boşver değerlendir gitsin.. hiç pik görmemekten iyidir 😉

Bilmiyorsun dimi kaç yumurtan vardı? Büyük ihtimal iki tane büyüdü yakın boyutlarda arka arkaya da çatladı.. ya da bi taneyi pikle çatlatamadı biraz daha hormon bastı çatlasın diye 🤓 sen boşver değerlendir gitsin.. hiç pik görmemekten iyidir 😉
Bilmiyorum be canım paldır küldür gidiyoruz işte bu gece başım ağrıyor ☺️ Ay tırnağım da kırılmış hiç yapamam 😂

Benim pcom var kuzum ayda bi kaç gün arayla 3 kere yumurta gördüğümde oldu ama belki senin 1 yumurtan çatladı arkadan bi tane daha geldi
Anladım canım çok sağol ☺️ Valla hiç aklım ermiyor bu işlere erken de yumurtlama oldu bu ay bakalım artık

Benim cuma günü kan testim 2.39du. Sonrasında kan da vermedim testte yapmadım ama adet de olmadım. Değerimiz aynı diye merak ettim. Hayırlısı olsun 🌸
Yumurtlama in üzerinden kaç gün geçmişti? Yarın ben de kan vermeyi düşünüyorum ama daha 1 hafta oldu kararsızım çıkar mı çıkmaz mı diye

Kızlar yumurtlama in üzerinden bir hafta geçti yarın kan versem çıkar mı acaba? Sağlı sollu kiramp tarzı ağrılarım var ve kasiklarim taş oturmuş gibi. Göğüs uçlarım dokununca sızlıyor

Kızlar bu ne şimdi ben anlamadım üstteki 2 Li pazar sabah hemen altındaki 3 Li düne ait çatladığını düşünüyorum alttaki ikiliden biri bu sabah en alttaki de bu akşama ait kafam karıştı 🤔
Evet biraz kafa karıştırıcı gibi 😁 ama dün ve bugünse bu testler, bence saatiyle alakalı değişkenlik göstermiş. Ama en alttaki bariz pik.

Bilmiyorum be canım paldır küldür gidiyoruz işte bu gece başım ağrıyor ☺️ Ay tırnağım da kırılmış hiç yapamam 😂
Ayy başladı bunun başının kıçının ağrıları yine 🤣🤣 sonra diyo ki hep birşeyler oluyor. O bişeyi sen uyduruyosun işte, bak zaten regl öncesi sendromlardayım delirtme beni git duşunu al kendine gel sonra da kocişe sarıl ama uyuma 😁

Ayy başladı bunun başının kıçının ağrıları yine 🤣🤣 sonra diyo ki hep birşeyler oluyor. O bişeyi sen uyduruyosun işte, bak zaten regl öncesi sendromlardayım delirtme beni git duşunu al kendine gel sonra da kocişe sarıl ama uyuma 😁
Uyumasin uyutmadi diksinli miksinli bir akşam olsun ah ah acayip bı heycan var bende önümüzdeki ay doktor takibi yani nasıl yapmam gerekiyor yarın HCG bakılıp hormonlara da bakılıp Mayıs'a nasıl hazırlık yapayım yani doktor direk klomen verecek ben iyice susuyorum klomen ve ignedne sonra😩naoacam ben şimdi beynim yandı garip bı heycan var içimde yarın sorcaklarimi unutursam nolcak yav😩😩😩😩

Canım benide ekle gecikmeli bir şekilde regl oldum bat nezaman dersen fikrim yok normalde 33 35 günde bir ama bu ay baya baya gecikti mevsimselmi bilmiyorum ama sen yinede ekle kuzu inşallah topigin uğurlu gelir reglim Perşembe ye bitmiş olur ovalusyon la takip edecem inşallah bu ay hepimize hayirli gelir🤲🏻😊🥰
Hoşgeldin canım ekliyorum tabi. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Pozitif düşünüp pozitifleri çekelim kuzum 🤩🥰😍❤️😃

Helo kity bana bı akıl ver ikinci gebeliğim olcak yani 2 ci çocuğu düşünüyorum doktor takibine başlamadım henüz yarın doktora gidince nasıl bir yol izliyim kafam durdu

Kızlar bu ne şimdi ben anlamadım üstteki 2 Li pazar sabah hemen altındaki 3 Li düne ait çatladığını düşünüyorum alttaki ikiliden biri bu sabah en alttaki de bu akşama ait kafam karıştı 🤔
Canım iki ay kullandım bunları ama bir daha tovbe ettim. Tam da anlamadım valla. Test bozuk bile olabilir. 30'luk kutuda ilk seçip yaptığım test bozuk çıkmıştı yani ona göre. 🥴🙄

Helo kity bana bı akıl ver ikinci gebeliğim olcak yani 2 ci çocuğu düşünüyorum doktor takibine başlamadım henüz yarın doktora gidince nasıl bir yol izliyim kafam durdu
Bebişim topigi ben açtım da en acemilerinizden biriyim aslında. Yanlış bişey söylemek istemem. Sen ikinci çocuk için deneme yapıyorsun, ben birinciye yeni karar verdim. Benden daha iyi bilirsin canikom ☺️🤩😍🥰

X