Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yarın 8 bucuga randevu vermişler bakacam neler olacak oruç tutamicam aynı gün öğrenecek ak koyun kara koyun neymiş🤣
Hayırlısı olsun canım inşallah 🤲💙
Düzenli adet oluyorsan ve yarın bat gününse bugünde yapsan yarında aynı sonuç çıkar artık bat günün gelmiş çünkü. Bence yap kurtul bu stresten :KK70:. Benim içinde hayırlısı bakalım sanırım dediğim gibi yumurtlama zamanını tutturamadım bide son zamanlarda döngüm biraz uzun 35 gün falan o yüzden günlerde geçmek bilmiyor :KK43:
Çok şükür düzenli adetim. Ama yarını Bekliycem. Geç döllenme yaşamış olabilirim. Pik gorememistim sonra testim bitti devam edemedim. O yüzden canım 😍☺️

Selam kızçeler hamişlere hayırlı olsun. Bekleyenlere sabır diliyorum. Hep takipteyim ara ara yazıyorum :KK70: bende düzensiz adet olduğum için tahmini bat 15i doğal olarak yumurtlama tarihini bilmiyom. Hayatımda ilk defa gün aşırı ilişkiye girdik adet bitiminden ayın 30una kadar onda da sanırım yumurtlama zamanından baya önce başlamışız :KK70: muhtemelen bu ay onca emek yalan olacak. Muhtemelen adete 10 gün var bende aşırı akıntı var sadece başkada bir şey yok bakalım günler nasıl geçecek.
Kuzum ayniyiz senle bu ay gün aşırı calismalarimizda ayni 😂😅😅 benimde 15 i gözüküyor bat bakalim hayirlisi olsun son 10 gun

Hanımlar bu geç döllenme olayı geç yumurtlayınca mı oluyor yoksa diyelim ki normal zamanda yumurtlama gördük değerlendirdik o zamanda geç döllenebilme ihtimali varmı?
Kuzum geç döllenme yumurtan normal yumurtlama döneminden geç oluşup geç çatlarsa ona geç döllenme deniliyor mesela suanki benim durumum normalde bgn yumurtlama dönemimim bitmiş olması gerek doktor yumurtamın daha yeni geliştiğini söyledi geç çatlıcak dedi tutarsa benim geç döllenme olucak adet tarihine daha yakın zamanda

Hanımlar bu geç döllenme olayı geç yumurtlayınca mı oluyor yoksa diyelim ki normal zamanda yumurtlama gördük değerlendirdik o zamanda geç döllenebilme ihtimali varmı?
Normal zamanda yumurtlama gördü isen geç döllenme olmuyor canım. Ama şöyle bir durum var. Bildiğim kadarı ile senin adet döngün düzensiz idi. Geçen ayda geç yumurtlamıştın. Testlere devam etmedi isen 2. kez yumurtlamış olabilirsin. Bu yumurtlamada tuttu ise geç döllenme olmuş olabilir.

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@asyaa9833:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
🔴
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@E L B A
4 Nisan
🔴
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
🔴
@PrensesAriel
6 Nisan
🔴
@Hayat su
6 Nisan
🔴
@endless love
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
partalina_ partalina_
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
🔴
@Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@aysesngul
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
B bshk1993
14 Nisan
@Mrve1201
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
M Mavimiresl
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
🔴
S sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
M Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
@Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@Ha-ri
23 Nisan
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
@seren cengir
17nisan H Hello Kity

İnşallah canim. Normal yollarla mi deniyorsun yoksa bir tedaviye başladın mı. Ne kadar zamandır deniyorsun birde. Ve belirtin mi var kesin oldu demek için 🤣 ay çok oldu ama 🥰
Yo hiç tedavi olmadım iki oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum 🤲"tabi rabbim hiç çocuğu olmayanlar da versin kimsenin kucağını boş bırakmasın" spiral cikarli 6ay oldu ama tutmuyor geçen ay tüm belirtileri gördüm ama olmadi şuan yumurtlama donemindeyim gün aşırı deniyoruz geçen ay olmayınca civan perçemli ve aslan pençesi içtim o yüzden olucak gözüyle bakıyorum tabi hayırlısı 🤲

Yo hiç tedavi olmadım iki oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum 🤲"tabi rabbim hiç çocuğu olmayanlar da versin kimsenin kucağını boş bırakmasın" spiral cikarli 6ay oldu ama tutmuyor geçen ay tüm belirtileri gördüm ama olmadi şuan yumurtlama donemindeyim gün aşırı deniyoruz geçen ay olmayınca civan perçemli ve aslan pençesi içtim o yüzden olucak gözüyle bakıyorum tabi hayırlısı 🤲
Allah bağışlasın canım. Rabbim herkesin gönlündekini mübarek Ramazan ayı vesilesi ile nasip etsin inşallah 🥰🤩

Kuzum ayniyiz senle bu ay gün aşırı calismalarimizda ayni 😂😅😅 benimde 15 i gözüküyor bat bakalim hayirlisi olsun son 10 gun
Evet görmüştüm senin yazdığını. Yumurtlama 31 gözüküyor uygulamalarda ama ben 30una kadar devam etmiştim :KK43: bakalım şansımıza ne olcak hayırlısı hakkımızda

X