Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yarın 8 bucuga randevu vermişler bakacam neler olacak oruç tutamicam aynı gün öğrenecek ak koyun kara koyun neymiş
Hayırlısı olsun canım inşallah
Çok şükür düzenli adetim. Ama yarını Bekliycem. Geç döllenme yaşamış olabilirim. Pik gorememistim sonra testim bitti devam edemedim. O yüzden canım

Kuzum ayniyiz senle bu ay gün aşırı calismalarimizda ayni benimde 15 i gözüküyor bat bakalim hayirlisi olsun son 10 gun

Hanımlar bu geç döllenme olayı geç yumurtlayınca mı oluyor yoksa diyelim ki normal zamanda yumurtlama gördük değerlendirdik o zamanda geç döllenebilme ihtimali varmı?
Kuzum geç döllenme yumurtan normal yumurtlama döneminden geç oluşup geç çatlarsa ona geç döllenme deniliyor mesela suanki benim durumum normalde bgn yumurtlama dönemimim bitmiş olması gerek doktor yumurtamın daha yeni geliştiğini söyledi geç çatlıcak dedi tutarsa benim geç döllenme olucak adet tarihine daha yakın zamanda

Hanımlar bu geç döllenme olayı geç yumurtlayınca mı oluyor yoksa diyelim ki normal zamanda yumurtlama gördük değerlendirdik o zamanda geç döllenebilme ihtimali varmı?
Normal zamanda yumurtlama gördü isen geç döllenme olmuyor canım. Ama şöyle bir durum var. Bildiğim kadarı ile senin adet döngün düzensiz idi. Geçen ayda geç yumurtlamıştın. Testlere devam etmedi isen 2. kez yumurtlamış olabilirsin. Bu yumurtlamada tuttu ise geç döllenme olmuş olabilir.

17nisan H Hello Kity

İnşallah canim. Normal yollarla mi deniyorsun yoksa bir tedaviye başladın mı. Ne kadar zamandır deniyorsun birde. Ve belirtin mi var kesin oldu demek için ay çok oldu ama
Yo hiç tedavi olmadım iki oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum "tabi rabbim hiç çocuğu olmayanlar da versin kimsenin kucağını boş bırakmasın" spiral cikarli 6ay oldu ama tutmuyor geçen ay tüm belirtileri gördüm ama olmadi şuan yumurtlama donemindeyim gün aşırı deniyoruz geçen ay olmayınca civan perçemli ve aslan pençesi içtim o yüzden olucak gözüyle bakıyorum tabi hayırlısı

Allah bağışlasın canım. Rabbim herkesin gönlündekini mübarek Ramazan ayı vesilesi ile nasip etsin inşallah

Kuzum ayniyiz senle bu ay gün aşırı calismalarimizda ayni benimde 15 i gözüküyor bat bakalim hayirlisi olsun son 10 gun
Evet görmüştüm senin yazdığını. Yumurtlama 31 gözüküyor uygulamalarda ama ben 30una kadar devam etmiştim bakalım şansımıza ne olcak hayırlısı hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…