Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya bana doktor sende pcos yok demişti, ultrason görüntüsünde de aynı şekilde. Son 2 senedir adetim düzensiz öncesinde günü gününe olurdum. Anlamadım ki baska bir doktora daha gidicem. Bende yumurtlamadan sonra 12. Gün predictor early yaptım negatif çıktı 😔😔 dün sabahda artimed kaset test yaptım yine negatif. 😔

Hımm belki de hormonlardan, stresten ya da hava değişikliklerinden değişiyordur adet tarihin. Ama arkadaşım hiç belli olmaz. Sen yine de 3-4 gün bekle, belki geç döllenmedir. İçini ferah tut inşallah sende çift çizgileri görürsün ☺️🤲

Çok masraf gerçekten özele gidiyorum bende saglık sigortamın de hakkı doldu sürekli muayane parası kan tahlilleri yok E2 yok progestan ilaç fiyatları suan da coşmuş durumda
Bu çabanın, emeklerin karşılığını alırız inşallah bir an önce. Ya mücadele edicez sonuna kadar ya pes edicez. Hayırlısı olsun 🙏

Selam kızçeler hamişlere hayırlı olsun. Bekleyenlere sabır diliyorum. Hep takipteyim ara ara yazıyorum :KK70: bende düzensiz adet olduğum için tahmini bat 15i doğal olarak yumurtlama tarihini bilmiyom. Hayatımda ilk defa gün aşırı ilişkiye girdik adet bitiminden ayın 30una kadar onda da sanırım yumurtlama zamanından baya önce başlamışız :KK70: muhtemelen bu ay onca emek yalan olacak. Muhtemelen adete 10 gün var bende aşırı akıntı var sadece başkada bir şey yok bakalım günler nasıl geçecek.

Canım beni bekliyor arkadaşlar da. Sen aç en iyisi. Regl olursak hep beraber geleceğiz zaten 🥴😃 kimin açtığı önemli değil. Hepimize uğurlu gelsin bol bebisli olsun tek duamız ❤️🥳😘🤩
O zaman sen yap canım benim 🥰🥰 benim içinde hiç farketmiyor valla hepimiz artık hamiş olalımda gerisi önemli değil 😇😇

Selam kızçeler hamişlere hayırlı olsun. Bekleyenlere sabır diliyorum. Hep takipteyim ara ara yazıyorum :KK70: bende düzensiz adet olduğum için tahmini bat 15i doğal olarak yumurtlama tarihini bilmiyom. Hayatımda ilk defa gün aşırı ilişkiye girdik adet bitiminden ayın 30una kadar onda da sanırım yumurtlama zamanından baya önce başlamışız :KK70: muhtemelen bu ay onca emek yalan olacak. Muhtemelen adete 10 gün var bende aşırı akıntı var sadece başkada bir şey yok bakalım günler nasıl geçecek.
Hayırlısı olsun inşallah canım. Benimde bol bol akıntı olmustu. iki gündür yok ama yarın bat. Ne olacak bende merak ediyorum. Test yapmaya korkuyorum sadece o kadar 😃🥴

Hayırlısı olsun inşallah canım. Benimde bol bol akıntı olmustu. iki gündür yok ama yarın bat. Ne olacak bende merak ediyorum. Test yapmaya korkuyorum sadece o kadar 😃🥴
Düzenli adet oluyorsan ve yarın bat gününse bugünde yapsan yarında aynı sonuç çıkar artık bat günün gelmiş çünkü. Bence yap kurtul bu stresten :KK70:. Benim içinde hayırlısı bakalım sanırım dediğim gibi yumurtlama zamanını tutturamadım bide son zamanlarda döngüm biraz uzun 35 gün falan o yüzden günlerde geçmek bilmiyor :KK43:

Hımm belki de hormonlardan, stresten ya da hava değişikliklerinden değişiyordur adet tarihin. Ama arkadaşım hiç belli olmaz. Sen yine de 3-4 gün bekle, belki geç döllenmedir. İçini ferah tut inşallah sende çift çizgileri görürsün ☺️🤲
Amin canım inşallah 🥰

Hanımlar bu geç döllenme olayı geç yumurtlayınca mı oluyor yoksa diyelim ki normal zamanda yumurtlama gördük değerlendirdik o zamanda geç döllenebilme ihtimali varmı?

X