Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıkanlar var ama birgebeningünlüğünde ki röportajlarda okuyorum valla olsun en azından beklentim yok adet olmazsam patlatirim bi tane daha test

Ama içimi rahatlattı bu yorumun

Çok belirti de yok bilemedim ne zaman kan vermek daha doğru olur 1 haftalık adet gecikmesini mi beklesem diyorum ama her ihtimale karşı biraz önce folik asit siparişi verdim
hayırlı olsun saglıkla gelsin inşallah bebiş folik asiti hamile kalmayı planladıgınız aydan 3 ay once baslayın diyorlar ama süpriz bir şekilde hamile kalanlar da ogrendigi anda kullanmaya baslıyor bir sorun olmuyor. bence hemen bugün kan testi verin ve eczaneden folik asit alıp kullanmaya baslayın, bebiş olsa da olmasa da

Ben de çok fazla vitamin balık yağı qenzim falan alıyorum onlar yapıyor yaa.. asla doymuyorum
Ya bide artık iğneden mi bilmem göğüs ve boyun bölgesi sivilce bastı daha önce hiç başıma gelemdinson 4 gündür böyle adet olcam zaman sadece yüzümde 1 veya 2 çıkardı ilkkez böyle oldu b 12 iğnesi desem 3 kutu yazdı doktor ilk kutu 5 gunluktu şuan haftaliga döndük geçen ay olurdu mesela alerjik olsa bu ay bı tuhaf şeylerin içindeyim gebeliğe yorulur mu onu bile bilemiyorum artii

Kızlar bana bi bakın dediğim gibi olacak erken yumurtlama olacak sanırım bu ay bugün 9. Günüm ne zaman Pik olur sizce

Eklentiler

• E90E6966-D870-48E7-865A-F154A3D90C85.jpeg
    151,3 KB · Görüntüleme: 56
Yaa gebeliğe yoralım tabi ama boyun bölgesi sivilceleri genelde hormonal oluyor diye biliyorum canım. E hormonal derken bebişin salgılattığı hormonlardan da olması muhtemel Doktoruna bi danış istersen..

Ayyy çok az kalmış en fazla 2 gün sanki di mi
Sana cevap yazdım sabah görmedin sanırım senin o kedinin güzelliği nedir? Ben orda tek beyaz gördüm o da tüylüydü akıntımdan anladım test yapasım geldi akşam üstü bir daha yapsam mı?

Sana cevap yazdım sabah görmedin sanırım senin o kedinin güzelliği nedir? Ben orda tek beyaz gördüm o da tüylüydü akıntımdan anladım test yapasım geldi akşam üstü bir daha yapsam mı?
Kedim cok güzel ve edepsizdir teyzesi.. 12 yaşında koca kız ama hala çok yaramaz
Varsa testin yap tabiki akşama doğru, belki pik okır değerlendirme turları başlar. Sıkı takip yap canım

Kedim cok güzel ve edepsizdir teyzesi.. 12 yaşında koca kız ama hala çok yaramaz
Varsa testin yap tabiki akşama doğru, belki pik okır değerlendirme turları başlar. Sıkı takip yap canım
Benimde yaramaz üç aylık köpüşüm var bana çok iyi geldi bir aydır bizimle neredeyse her üzüldüğümde ona sarılıp öpüyorum aynı bebişim gibi bide

kızlar döngünün 21. günü kanda gebelik negatif progesteron 12.3 nasıl sizce? negatifi görünce takviye kullanacaktım ama progesteron şüpheye düşürdü kullanayım mı sizce batı mı bekleyim gebelik olabilir mi

Döngü uzunluğunuz ne? bence 21. Gün çok erken gebelik olmadığını söylemek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…