Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben yine ovulasyon testi yaptım ama hic birsey yok t yine cok silik dün neredeyse pik gibiydi. Dün aksam evime geldigimde tekrar yapmistim ne kadar koyuydu bugün yaptığım da hic bisey yok. Eger hamilelik olsaydi koyuluk devam ederdi o yüzden bende elendim sayılır

Buyrun tertemizde bir negatif yumurtlamadan sonra 11. Gün çatlamadan sonra 9. Gün. İlk idrarla yapılmadı ama olsun uslu uslu adetimi bekliyorum şimdi

Eklentiler

• 16488857523456477121191273600132.jpg
    146,6 KB · Görüntüleme: 48
İnşallah canim hepimiz bu gibi mucizeler bekliyoruz

Kuzum ya bende test yapmaya korktuğum için belki de böyle bekleyebiliyorum. Negatifi görmek istemiyorum diye galiba.
Silik çıkacak diye bekliyordum belirtilere karşı bide ovulasyon neredeyse dün akşam pik yapınca ümitlenmiştim. Neyse olsun

Buyrun tertemizde bir negatif yumurtlamadan sonra 11. Gün çatlamadan sonra 9. Gün. İlk idrarla yapılmadı ama olsun uslu uslu adetimi bekliyorum şimdi
Bak yaaa ben 17.gün test yapıcam derken geldiğimiz noktaya bak kuzum çatladı yumurta bir gün içinde döllendiyse 8.gün daha 1 bilemedin 2 gündür rahimde bebiş.. nasıl bi hormon salgılayacak da bu idrarda çıkacak kanda bile çıkmaz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…