Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ramazanda ovülasyon testinizi saat kaçta yapacaksınız? Benim ikinci ovülasyon takibim olacak bu sefer eşime de söylemedim stres olmasın diye 🤗 hadi hayırlısı umarım hepimiz güzel haberler alırız🧡

Kizlar ramazanda ovülasyon testinizi saat kaçta yapacaksınız? Benim ikinci ovülasyon takibim olacak bu sefer eşime de söylemedim stres olmasın diye 🤗 hadi hayırlısı umarım hepimiz güzel haberler alırız🧡
Kızlar aslında en büyük stresi biz yapıyoruz cok takıyoruz cok okuyoruz cok belirti arıyoruz hevesleniyoruz sonra üzülüyoruz benim stresten bu ay yumurtalarım 13 mm de kalmış doktor stresten diyor bitkisel ilaç kullanıyorum pztsi gidicem tekrar hayırlısı olur insallah

Kızlar benim ovulasyon git gide koyulaşıyor yeni yaptım bunu. 🐣

Eklentiler

• 16488425215928514377662071485913.jpg
    16488425215928514377662071485913.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 43
Bugün başıma bir olay geldi kızlar kızım eltim çocukları kaynım 6 ksiiydik çocuklar ayazlik kıyafet bakıyorduk eşim yoktu yanımızda kızım bı etek seçmiş kuzenine diyo ki bunu kardeşime alcam giycek diyo 5 yaşında öyle çok istiyo ki abla olmayı bu ay kırmızıları görürsem uzulecemi hissettim ne bilim içim yandı o an boğazım düğümlendi hayır siz bilmiyosunuz benim kardeşim olcak dedi ben hiç yanında konuşmadım bu meseleyi🥺

Bugün başıma bir olay geldi kızlar kızım eltim çocukları kaynım 6 ksiiydik çocuklar ayazlik kıyafet bakıyorduk eşim yoktu yanımızda kızım bı etek seçmiş kuzenine diyo ki bunu kardeşime alcam giycek diyo 5 yaşında öyle çok istiyo ki abla olmayı bu ay kırmızıları görürsem uzulecemi hissettim ne bilim içim yandı o an boğazım düğümlendi hayır siz bilmiyosunuz benim kardeşim olcak dedi ben hiç yanında konuşmadım bu meseleyi🥺
Oy kuzum.
Çocuklarda görüyor başkalarında istiyor tabi.
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım. Kızında abla olsun 🌺💕😍

Canım yoğun seffatti sonra beyaza dönüştü. Sabahları iç çamaşırını ıslatıyor öyle fazla ☺️
Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
Heartofqueen Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
iyilikperisi92 iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
B beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
iyilikperisi92 iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
@PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
partalina_ partalina_
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
G Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
S sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
annewith annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
Bat 2 H Hello Kity ☺️

Oy kuzum.
Çocuklarda görüyor başkalarında istiyor tabi.
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım. Kızında abla olsun 🌺💕😍
Allah'ım bin kez razı olsun bacım çok sağol insan bı kötü oluyo 6 nisand adoktor randevum var test yaptircam kan değerlerine baktircam HCG yi de arada kaynatirim ozeldeki doktor spirali çıkarırken rahim ve yumurtalık gayet sağlıklı dedi bide hormonlara bakalım diyorum 6 Nisan sabah erken gebelik testi yapacam hayırlısı olsun ne diyim ama çok üzüldüm nedense 😏

Allah'ım bin kez razı olsun bacım çok sağol insan bı kötü oluyo 6 nisand adoktor randevum var test yaptircam kan değerlerine baktircam HCG yi de arada kaynatirim ozeldeki doktor spirali çıkarırken rahim ve yumurtalık gayet sağlıklı dedi bide hormonlara bakalım diyorum 6 Nisan sabah erken gebelik testi yapacam hayırlısı olsun ne diyim ama çok üzüldüm nedense 😏
İnsanın Cok etkileniyor bu durumlarda.
Hadi bak ne güzell sağlıklı da demiş güzel.haberler alırsın canım insallah🤲🤲❤️

X