Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10. Gün başla ovülasyona kuzum piki çatlamayı görürsün öyle

Bunu mart topiginde konuşmuştuk canım. Bende şaşırdım açıkçası. Ama vardır elbet bir hayrı.

Ben geçen ay 9. Gün başladım 11. Gün pik gördüm 3 gün sürdü 4. Gün çatladı bırakabilirdim sonra ama merakımdan 2 kere daha yaptım
Bir gün yumurtlamam oluyor ertesi gün hemen çatlıyor. Böyle olmasi normal mi peki canım.

Normal dye biliyorum kuzum kişiden kişiye değişiyomuş 1 günle 3 gün arasında normal
Hiç şöyle doğru düzgün bı muayeneye gitmedim kadın doğuma. O yüzden acaba var mıdır bir problem diye bilemediğimden herşeyi soruyorum

Sadece TSH 2.93. sınır 3 Müş zaten gebelik isteyen kadınlar için. Onun haricinde diğer değerlerim normal güzel. Ama dediğim gibi iyi bir doktora gitmedim. Şimdi de randevu bulmak zor. Ve özeller de çok pahalı bu testler.

Sen gece 12de randevu kovala iyi bi doktora git kuzum sonuçların iyi olsa bile kafan rahat olur

Sen gece 12de randevu kovala iyi bi doktora git kuzum sonuçların iyi olsa bile kafan rahat olur
Sürekli randevu bakıyorum da adet donemime denk getirmedim hamile kalsam kontrollere gidemicem diye bile korkuyorum. Bu pandemi mahvetti bizi. Geçen sene sağlık ocağında test yaptırmıştım. Doktorum da bu aralar hamile kalma hep sıkıntılı hastaneler boşver demişti.

Kuzum sen herhangi bi zamanda ne zaman randevu bulursan git doktor seni adetin 2 yada 3. günü Randevusuz çağırıyo zaten gidip kan verip sonuç gösterebiliyosun öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…