Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G Gzmyts53 canım gebe kaldığınız ay diyor ya. Nisan mi yazayim mart mi anlamadım ki. Bu ay hamile kalıp Nisan'da ogrencem sonuçta 🤣

Bizdekide umut işte napalım her ay oldu olacak diye diye bi hamile kalsak 3 ay sabreder öğreniriz cinsiyetide maksat ilk aşama 🤣🤣
Aynen öyle valla 😍 ben üçüzlere hamile kaldığımda bi şok geçirmiştik sonra bos gebelik oldular onda da ayrı bi sok gecirdim. Turkiye de ilk falanimdir herhalde o kadar araştırdım hic benim gibi olan bulamadım 🤦🏻‍♀️

Bu ay beni tek korkutan ovulasyon testim az kaldı yetmez sanırım. ( Ki aslında kullanmak istemiyorum da alışkanlık mi oldu bilemedim) sanki piki somut bir şekilde görmezsem hamile kalamam gibi bir his yarattı bende açıkçası. 🙄 Birde işler yoğun diye eşimle halimiz kalmıyor o işlere pufff 😐

Aynen öyle valla 😍 ben üçüzlere hamile kaldığımda bi şok geçirmiştik sonra bos gebelik oldular onda da ayrı bi sok gecirdim. Turkiye de ilk falanimdir herhalde o kadar araştırdım hic benim gibi olan bulamadım 🤦🏻‍♀️
Valla kuzum hiç duymadım bende hiç bilgim yok bu konularda inşallah sağlıklı gebelik nasip eder rabbim en kısa zamanda 🤲

X