Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum sen herhangi bi zamanda ne zaman randevu bulursan git doktor seni adetin 2 yada 3. günü Randevusuz çağırıyo zaten gidip kan verip sonuç gösterebiliyosun öyle
Tamam canım öyle yapayım. Bilmiyorum bu işleri açıkçası. Atılgan girişken de değilim ki Cat çat girip çıkayım halledeyim 😀

Günaydın kızlar gece mesajlarına baktım da bu grup enerjisinden aslan burcu olanları çekmiş sanırım bende 21 ağustos 🦁

Doktor bekleme salonundan bildiriyorum ☺️ femarayla yine 3.ayım, yani son.. bu ay artık olur inşallah da başka şeylere gerek kalmaz 🙏 bugün start veriliyor bakalım hadi hepimiz için hayırlısı...

Doktor bekleme salonundan bildiriyorum ☺️ femarayla yine 3.ayım, yani son.. bu ay artık olur inşallah da başka şeylere gerek kalmaz 🙏 bugün start veriliyor bakalım hadi hepimiz için hayırlısı...
İnşallah bu son olur canım. Daha önce ilaçsız filan denemelerin oldu mu. Ne zamandır deniyorsun. 🥳🥰

İnşallah bu son olur canım. Daha önce ilaçsız filan denemelerin oldu mu. Ne zamandır deniyorsun. 🥳🥰
Kuzum bu 21.ay denemede ☺️ 2020 de femarayla gebelik oldu ama düşük yaptım. Birkaç ay sonra femarayla yine gebelik oldu, dış gebelik geçirdim. 3 ay ara verdik genetik testleri yaptırdık pıhtılaşma çıktı, o zamandan beri coraspin kullanıyorum. Hsg de çekildi temiz. Sperm testi de yapıldı her şey normal. Sonra 5 ay falan kendimiz denedik. Sonra yine klomene başladık olmadı. Şimdi yine 3 aydır Femara yine olmadı. Çok uzun hikaye dimi? 😁
Az önce doktorum dedi ki bu ay da olmazsa iğneye başlayacağız ama devlet karşılamıyor biraz pahalı dedi çünkü ilk evliliklerden birer çocuğumuz var. Var mı bu iğne hakkında bilgisi olan acaba??

Kuzum bu 21.ay denemede ☺️ 2020 de femarayla gebelik oldu ama düşük yaptım. Birkaç ay sonra femarayla yine gebelik oldu, dış gebelik geçirdim. 3 ay ara verdik genetik testleri yaptırdık pıhtılaşma çıktı, o zamandan beri coraspin kullanıyorum. Hsg de çekildi temiz. Sperm testi de yapıldı her şey normal. Sonra 5 ay falan kendimiz denedik. Sonra yine klomene başladık olmadı. Şimdi yine 3 aydır Femara yine olmadı. Çok uzun hikaye dimi? 😁
Az önce doktorum dedi ki bu ay da olmazsa iğneye başlayacağız ama devlet karşılamıyor biraz pahalı dedi çünkü ilk evliliklerden birer çocuğumuz var. Var mı bu iğne hakkında bilgisi olan acaba??
İnşallah bu ay olurda iğneye falan gerek kalmaz 🤲 hiç bilgim yok benim o konularda

Canimmmm Allah'ım bu bekleyişini bu Nisan'da Ramazan ayında hayırla sonuclansirsin inşallah. Evet çok uzun bir deneme süreci olmuş. Bende birkaç ay deneyip sonuç alamazsam doktora gitmeyi düşünüyorum. Bir sorun çıkar diye çok korkuyorum açıkçası. Çünkü mesela senin gibi sabırlı olduğumu sanmıyorum. Çok kötü bir şekilde etkilenirim bu gibi durumlardan. Psikolojik olarak çökerim. 🥴 Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermemiş. İsteyen herkes gönlündekine bu ay ulaşsın inşallah.
İğne konusunda da pek bilgim yok. Aşılamadan mi bahsediyorsun.

İnşallah bu ay olurda iğneye falan gerek kalmaz 🤲 hiç bilgim yok benim o konularda
İnşallah nisanla birlikte bizim yuvalarımıza da bahar gelir, güneş gelir 🥰🙏

Canimmmm Allah'ım bu bekleyişini bu Nisan'da Ramazan ayında hayırla sonuclansirsin inşallah. Evet çok uzun bir deneme süreci olmuş. Bende birkaç ay deneyip sonuç alamazsam doktora gitmeyi düşünüyorum. Bir sorun çıkar diye çok korkuyorum açıkçası. Çünkü mesela senin gibi sabırlı olduğumu sanmıyorum. Çok kötü bir şekilde etkilenirim bu gibi durumlardan. Psikolojik olarak çökerim. 🥴 Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermemiş. İsteyen herkes gönlündekine bu ay ulaşsın inşallah.
İğne konusunda da pek bilgim yok. Aşılamadan mi bahsediyorsun.
Olmayınca bebeğim mecbur sabrı da öğreniyor insan. Benim de çok kötü zamanlarım oldu elbet.. vazgeçtiğim, isyan ettiğim, ağladığım kendimi hırpaladığım zamanlar. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur dedim, mutlaka vermemesinin de bir sebebi vardır, en doğru zamanda olacak dedim vs. Olacak da.. inanıyorum hepimizin mis kokulu minnoşları olacak. Sakın vazgeçme, onlar için her şeye değer ❤️ tabii sürecini hızlandır imkanın varsa. Yok iğneden kastı gonalf falan galiba. Aşılama demedi. Ama yine olmazsa aşılamaya doğru gider ki bence geç bile kalındı.

Kızlar bir rüya gördüm 😂 sözde amerikadayım ve orda bi gebelik testi var. Ucunda çok ince bir igne var parmağımın ucuna batırdım ve aninda cift çizgi çıktı beta da 176 çıktı 😂😂 bilinç altima nasıl islemisse rüyalarıma giriyor amerika da ne alakaysa 😂😂😂😂

Kızlar birşey sorucam benim ovulasyon testi 3 gündür pozitif nie öyle oldu . Ve ben sadece ilk günü değerlendirebildim.

Kızlar bakın benim şuan hiç belirti yok. Yumurtlama dönemimde belirtilerimi yazacağım. Ondan sonra da ciddi bir belirti olursa yazacağım. Bu ay da uydurmak istemiyorum lütfen biri beni tutsun bu konuda. Bu belirti uyduruk filan desin 🤣🤣🤣
regli bitti 7. gün kasık ağrısı başladı gogusler şişmeye başladı akıntıyı görmedim ben daha zaten anlamıyorum akıntıdan da aman :halay:

X