Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar halis mi görüyorum yoksa silik bir 2. Cizgi mi var ? Pazar yapacaktim dayanamadım, yarin kan vericem nolur dua edinnnn .. catlamadan sonraki 12. Gun bugun
Ayyy çok heyecanlı pozitif haberler gelmeye başladı. Canım bebişin sana göz kırpıyor kan testiyle netleştirmelisin bence hemen

Ay çiçeğim inşallah ya bize pozitif haberi ver eşine de doğum günü hediyesi olsun benim eşimin doğum günü de Nisan 30 da 4 yıldır doğum gününde gebelik haberi veririm umuduyla yaşıyorum
Aslında 5 Nisan'da en erken belli olacak ama olsun 10 Nisan da nikah günümüz ayy inşallah bebeğim yaa sen de bu doğum gününde en güzel hediyeyi verirsin inşallah

H Hello Kity günaydın canım ben geldim. Yumurtlamayı kaçırmışım Ama bu ay ovulasyon ile takip edeceğim bat 21 nisan yapalım ve beklemeye koyulalım
Günaydın canım hoşgeldin ya bu ay benimde testlerimde pik olmadı ama bence yumurtladim akintilara göre. Bekleyip görelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…