Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın herkese bana yardımcı olur musunuz reglime dört gün var ve daha yeni erken gebelik testi yaptım anında çift çizgi çıktı hamileysem bu kadar erken öğrenir miyim resimlerini atıyorum bir kimyasalım var o yüzden kan vermekte acele etmek istemiyorum dayanamadım test yaptım

Bence var ve kan testi de ver bence belki progestan başlar hem de değerleri görürsün doktora gitmedikten sonra testin anlamı ne şimdiden hayırlı olsun

Bence var ve kan testi de ver bence belki progestan başlar hem de değerleri görürsün doktora gitmedikten sonra testin anlamı ne şimdiden hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim eşime söz verdim test yapmıcam diye ama sabah yapıverdim iki dk içinde belirdi ve baya koyu daha reglimede olduğu için test mi bozuk dedim umarım vardır çalışıyorum en kısa zamanda kanda vereyim o zaman

Bir önceki kimyasal gebeliğimde test çok silik çıkmıştım reglimde 3-4 gün gecikmişti bu biranda koyu çıktı çok şaşırdım

Evet verin baya koyu değer yüksek olabilir

Canım hayırlı uğurlu olsun hamilesin. Tabi kan testiyle emin olmak lazım. Böyle pozitif testleri görünce çok duygulaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…