Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım benide ekler misinn bat 21 nisan. Bir soru sormak istiyorum bu arasa wm multifer eşi kullanan var mı hanımlar? Proxeed plusla bunun arasında kaldım wm multiferi doktor önerdş

Merhaba canım benide ekler misinn bat 21 nisan. Bir soru sormak istiyorum bu arasa wm multifer eşi kullanan var mı hanımlar? Proxeed plusla bunun arasında kaldım wm multiferi doktor önerdş
Hoşgeldin canım ekliyorum. Dediğin sseyi de hiç bilmiyorum kullanmadım. ☺️🥰

1 Nisan eşimin, 3 Nisan benim doğum günüm. Geçen yıl doğumgünümüzde ona bebek haberi vermiştim ama dış gebelık oldu. tam 1 yıl sonra inşallah sağlıkla yine mutlu haberi verebilirim ☺️🙏
Ay çiçeğim inşallah ya bize pozitif haberi ver eşine de doğum günü hediyesi olsun 🤲😘 benim eşimin doğum günü de Nisan 30 da 4 yıldır doğum gününde gebelik haberi veririm umuduyla yaşıyorum

Bende yumurtlamadan 3 gün sonra adet gördüm ama hic üzülmedim çünkü 2 sene sonra ilk defa 26. Günde gelmişti 😍 yoksa kim bilir ne kadar bekleyecektim 2 aya yakin belkide 😊 her şerde bir hayır vardır dedikleri olsa gerek
Ayyy şu aşamada olmak bi dert olmamak bambaşka bi dert 😂😂 benim de döngüm 26 gün 😅

Ben hep belirti uyduruyorum 🤣ama en azından bu ay bat gününden önce test yapmiycam totem yaptım. Geçen ay böyle totem yapanlar hamile kaldı 🤣🤣
😂😂 ya o bende oluyor o kadar çok google’a şu hamilelik belirtisi mi diye yazıyorum ki biri kalkıp internet geçmişime baksa kafayı yemiş bu diyecek 😂 ben de battan önce yapmıcam, eğer yoksa en azından batta kırmızıları görüp gününde regl oldum diye sevineyim 😂

Hahahaha hayatımda pozitif olan tek bir şey dahi yokkkkk sadece bi kez kovid testim pozitif çıkmıştı 😃😃😃 kız benim gögüslerim koca koca oldu sızlıyor vücudum alev alev yanıyor daha regle 10 gün var bu neyin nesi durduk yere sokuyor aklıma ya
Ahhhaaa benim de.. hatta o ev testlerindendi, testi de paylaşmıştım, ben de bari bunu paylaşayım diye 🤣🤣🤣
10 gün biraz erken ama valla hormonlar başlamış demek ki tam gaz çalışmaya 😁 çatlatma iğnesi oldun mu peki???

Benim de yumurtlama zamanı yumurtalıklarımda ağrı oluyor, bence bu günleri değerlendir kaçırma canım
Yani bata göre yumurtlama 11. Gün olması lazımdı bugün 9. Veya 10. Gün geçen hafta salı gece oldum salıyı sayarsak 10. Gün oluyor dun de değerlendirdik o zaman ağrı olmamıştı bugün akıntıyı gördüm hemen değerlendirdim ve yumurtalıklarda ağrı oldu. Inşallah yumurtlamadır esjm iki gun gidecek de kaçırıcam diye korkmuştum 😂

Ahhhaaa benim de.. hatta o ev testlerindendi, testi de paylaşmıştım, ben de bari bunu paylaşayım diye 🤣🤣🤣
10 gün biraz erken ama valla hormonlar başlamış demek ki tam gaz çalışmaya 😁 çatlatma iğnesi oldun mu peki???
Yok canım 2 aydır doktora da gitmiyorum saldım çayıra mevlam kayıra doktora gittikçe gerim gerim geriliyoruz 😂 bu ay regl olunca gidicem eşimde tekrar bi test falan verecek bakalım

Yani bata göre yumurtlama 11. Gün olması lazımdı bugün 9. Veya 10. Gün geçen hafta salı gece oldum salıyı sayarsak 10. Gün oluyor dun de değerlendirdik o zaman ağrı olmamıştı bugün akıntıyı gördüm hemen değerlendirdim ve yumurtalıklarda ağrı oldu. Inşallah yumurtlamadır esjm iki gun gidecek de kaçırıcam diye korkmuştum 😂
Aaa hiç belli olmaz öyle düşünme, bazen değişebiliyor. Ben geçen ay 12. günde yumurtladım ki döngüme göre normal, ama bu ay 14. günde yumurtladım. Boşver değerlendir gitsin 😂

Aaa hiç belli olmaz öyle düşünme, bazen değişebiliyor. Ben geçen ay 12. günde yumurtladım ki döngüme göre normal, ama bu ay 14. günde yumurtladım. Boşver değerlendir gitsin 😂
Valla değerlendirdim gitti gerisi rabbime kalmis 😊 ya bi de yumurtlama zamanı karında şişlik gaz oluyor mu acaba ben daha once hic dikkat etmemistim

X