Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen yarın tekrarla ama bugünü de değerlendir yarın daha koyu çıkarsa yarın piktir ama siliklesirse catlamistir bugünü pik kabul edersin
Adetten 10 gün sonra oldu ozaman yumurtlama çok erken değil mi 🤣🤣 dün oldu zaten daha var zannettim de bugün yine mi değerlendireyim 🤭

Günaydın kızlarr 🤩bizde dün son değerlendirmeleri yapıp bu defteri kapattık bu ay 😂😂😂hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bide dün gece acillik oldum yine diş ağrısından gebelik düşünüyorum dedim diye röntgen de çekmediler adet olunca gel dedi doktor yirmilik olabilirmiş ben çürükten şüphelendim zararlı olmayan ilaç yazdı en azından bugün daha iyiyim 😇 gokceoz09 gokceoz09 canım hayırlı olsun sağlıklı ilerler gebeliğin inşallah bizlere de dua et 💕bide ne zamandır deniyordun ve belirtin var mı 🙏🤰👶
20 liklerini biran önce hallet canım o zaman ben gecen sene kapattim o defterleri acile gidip duruyordum 😐😐😐😐

Adetten 10 gün sonra oldu ozaman yumurtlama çok erken değil mi 🤣🤣 dün oldu zaten daha var zannettim de bugün yine mi değerlendireyim 🤭
Adet bitiminden 10 gün sonraysa erken degil 😂 adet başlangıcıyla beraber 10 gün ise evet erken yumurtlamissin güzel birsey 😊 değerlendir canım kaçırma

X