2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
güzel haber veriyim biraz yemek yiyebiliyorum ama koku hassasiyeti tam gaz devam kendime soğansız ve sarımsaksız yemekler yapmaya çalışıyorum, ama şöyle bi şey var çeşme suyu bile kokuyor

Nane limon da zencefil de aşırı tuketmedikten sonra sorun değil diye öğrendim. Mecbur kalmadıkça kullanmamak en iyisi ama ben düzelmek için 3 kez kullandım
ben de mide bulantım için zencefil içmek istiyordum da zararlı diye içmemiştim tüühhh aralıkta corona olduğumuzda mide bulantılarıma zencefil çok iyi gelmişti de. Neyse coşarsa yine içeyim sağol canım bilgi için

güzel haber veriyim biraz yemek yiyebiliyorum ama koku hassasiyeti tam gaz devam kendime soğansız ve sarımsaksız yemekler yapmaya çalışıyorum, ama şöyle bi şey var çeşme suyu bile kokuyor
Harikaaa inşallah onlar da geçer ve darısı başımıza konfor falan kalmadı

Rica ederim canım :) hatta bulantılara çok iyi geliyormuş internette öyle yazıyor

Milletin mide bulantısı hafiflediği haftada benmki pick yaptı yemek yiyemez oldum aşırı kusmuyorum ama sürekli midem bulanıyor. Bende bi terslik var

Bende çok fenayım kızlar bulantı oluyor da kusmuyorum diye seviniyordum artk maalesef o da oluyor

Çok geçmiş olsun bu halde bir de grip olmak oyy oy İnşalşah çabuk atlatırsın. Pekmez varsa doğalından sabah aç karnına bir kaşık boğazına iyi gelir.

Milletin mide bulantısı hafiflediği haftada benmki pick yaptı yemek yiyemez oldum aşırı kusmuyorum ama sürekli midem bulanıyor. Bende bi terslik var

Bende çok fenayım kızlar bulantı oluyor da kusmuyorum diye seviniyordum artk maalesef o da oluyor
en zor haftadasınız ya ama bu haftayı atlatın 11 e yaklaştıkça azalıyor sanki en iyi gelen polo şeker bi de salatalığı kesmeden tuzlayıp yiceksiniz mesele orda düşüniyiiimm tatlıdan uzak durmuştum daha çok bulandırıyodu. patates yemeği yapın nişastası mideyi bastırıyormuş. valla bi de en rahat yediğim makarnaydı ama haşlarken falan o da kötü kokuyodu. mümkünse ağzınızı burnunuzu bağlayın yemek yaparken ya da evde olduğunda eşiniz yapsın bu haftaları atlatın sonra rahatlicaksınız az da olsa son düzlükkk

Koku hassasiyetm yok çok şükür dün et bile haşladım kokmadı çok ama ne yesem mideme fazla geliyor gibi. Midem hem bulanıyor hem yanıyor hem ekşiyor. Çok değişik. Gastrit atak gibi. Umarm geçer. Bende bulantım yok diye seviniyordum.

kuzu sen neye yok desen 1-2 hafta sonra seni buluyor o yüzden şş deme deme zaten 45 kilosun inşallah bi an önce geçerde kilo vermezsin ya. halsiz oluyo insan. bi de aç karnına su içme demişti benim doktorum. özellikle midenin bulandığı anlarda illa su içiyim dersen iyice bulanır demişti.
doktoruna yaz istersen bi ilaç falan bi şey verir belki de senin de çözümün prilamdır

Evet bende sürekli naneli falım falan çiğniyorum iyi geliyor salatalıkta iyi geliyordu dediğin gbi aadece hamur işi bişeyler yiyebiliyorum sanki gözlemeydi börekti falan hafif olcak böyle az yağlı
Patates yapayımmm bakiyim sagol Dün Akşm soğanlı yemekleri yaptım bigüZel maskeyle öğüre öğüre zorla da olsa yedimmm amaa sonu hüsrann oldu bidaha yemek yemekte istemiyorum çıkarınca ama hep açım inşallah dedign gbi cnm bu haftadan snra hafifler

ben soğanın ve sarımsağın kokusuna hiç dayanamıyorum halaa ve yemekleri de onlarsz yapıyorum öyle yiyince koku da olmuyo ya rahatsız etmiyo. ayy bende karbonhidrat bağımlısı ya onları yemek istiyorum bende hepp. bi de ben normalde yumurtayı hiçç sevmem hep iğrenç gelir tadı bi tane tarif var anca o şekilde yiyorum, faydalı besin sonuçta bari onu tüketiyim diye. yapıştırcam şimdi linki belki yiyemeyen birilerine faydası olur

Yumurta konusnda bnde zorlanıyorum ztn sevmezdim bakayım tarifine. Süt falan da içemiyorum ceviZden bademden bıktım öğ geldi artk ne yiyeceğiz ne kaldı allahım şöyle iştahlı yemek yemeyi özledimm

İnsallahh hayırlısıyla test sonucunuz çok iyi çıkar,DNA testi yaptiracakmisiniz?

Yaa benimde Çarşamba günü randevum ikili test yapılacak ama cinsiyet söyler mi bilmiyorum :)))

İnsallahh hayırlısıyla test sonucunuz çok iyi çıkar,DNA testi yaptiracakmisiniz?
İnşallah hepimizin bebekleri sağlıklıdır Şimdilik sadece 2li test yaptıracağım çıkan sonuca göre doktorumla konuşacağız gerekli görürsek o zaman karar vereceğim. Rabbim evlatlarımızın sağlığıyla sınamasın hiçbirimizi

Çok geçmiş olsun bu halde bir de grip olmak oyy oy İnşalşah çabuk atlatırsın. Pekmez varsa doğalından sabah aç karnına bir kaşık boğazına iyi gelir.
Teşekkür ederim evet var olmazsa yarın sabah içerim valla bu halde soğuk almak bedenen zaten yıpratıyor ama psikolojik olarak da yıprattı beni 2 günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…