2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Bu nub teorisi neymiss ki, neye bakiyorlarmiss ayy merak ettm smdi

Sağol bilgilerin için iyi geldi. Çok sevindim adına da. Bizler de inşallah güzel sonuçlarla görürüz tekrar bebisleri:)

Bebekte bir çıkıntı görülüyormuş çıkıntının duruşuna göre tahmin ediliyormuş dik duruyorsa erkek bebek biraz daha eğik duruyorsa kız bebek demekmiş benim randevumda çarşamba tam 12 haftalık oluyoruz 2li test ve cinsiyet tahmini var çookk heyecanlıyımm Bazende kemik yapısına göre tahmin ediyorlarmış bende soracağım bakalım neye göre tahmin ediyor

aynen arkadaş güzel açıklamış bende tam olarak böyle biliyorum benim de perşembe ama ben 11+1 olucam o zaman ilk cinsiyet tahmini senden gelicekkk

Kızlar bu sabah bir burun yanması ile uyandım şimdi hafif boğazımda da duman yutmuşum gibi bir his var soğuk alıyorum galiba ne içsem ne iyi gelir sizce ne yazsam düşük yapar yazıyor nane limon'a bile öyle yazmışlar şaştım kaldım

aynen arkadaş güzel açıklamış bende tam olarak böyle biliyorum benim de perşembe ama ben 11+1 olucam o zaman ilk cinsiyet tahmini senden gelicekkk
Normalde bende +1lerde gidiyordum ama asistan bu sefer tam 12ye randevu verdi. Sanırım öyle olcakk bakalım belli edicek mii

Geçmiş olsun canım bende öyleydim 1 hafta sürdü iyileşmem sen daha çabuk toparlarsın inşallah bol bol c vitamini al mandalina yiyebilirsin, portakal suyu, limon suyu birde greyfurt sıkıp karışık içtim ben. Sıcak su, limon bal da iyi gelmişti. Günde 2 bardağı geçmeyecek limonlu ıhlamur içtim bide canım. Tarhana çorbası ve tavuk suyuna çorbada iyi geliyor

Anladım canım çok teşekkür ederim elimde şu an ballı limonlu su var içiyorum en güvenilir karışım o geldi. Böyle devam edeyim inşallah geçer hemen sana da çook geçmiş olsun hava değişimleri kötü etkiliyor bizim de bağışıklık şu an daha düşük aman dikkat edelim

Evet canım bulantılardan düzgün beslenemediğimiz için bünyemiz zayıf düşüyor nerdeyse 3 yıldır ilk kez yakalamıştı benide. Bebiş için doğacağı zaman güzel ama hamilelik için zor zamana kaldık salgınlar bir yandan covid bir yandan inşallah böyle minik rahatsızlıklar dışında sağlıkla tamamlarız bu süreci

Sıcak suya bal limon ve az zencefil karıştırarak 3 gün bir bardak içtim. Bir de bol mandalina yedim bana iyi geldi

Amin canım benim inşallah

Teşekkür ederim evet en mantıklısı şu an bu karışımı içmek ve meyve yemek galiba
ben zencefil de zararlı diye biliyorum ☹ çok geçmiş olsun kuzum ya bol bol sıcak çorba iç tarhana çorbası ohh nasıl güzel vitamin olur. nane limonun zararlı olduğunu bilmiyodumm. mide bulantın nasıl oldu peki bu durumda☹

Nane limon da zencefil de aşırı tuketmedikten sonra sorun değil diye öğrendim. Mecbur kalmadıkça kullanmamak en iyisi ama ben düzelmek için 3 kez kullandım

En sağlamı şimdilik bal limon sıcak su içmek kuzu öyle yapacağım artık. Mide bulantısı maalesef devam çok şükür çıkarmıyorum ama bulantı çok yoğun devam ediyor sen de durumlar nasıl var mı gelecekten güzel haberler

Selam ben listede vardım tahmini 01 Mayıs. Ancak silinmiş şuan baktığımda neden sildiniz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…