2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Protein ve ben hala mümkün değil hala içim almıyor ne yumurta ne süt ne yoğurt nolacak böyle bilmiyorum korkuyorum dişlerim falan dökülmesin neler duydum
Yoğurt süt kefir hepsi benden sorulur el yapımı hepsini yiyip içiyorm. Ama et dedinmi kokusu bile kötü. Benm herşeyin üstüne yoğurt döküp yiyesm geliyor. Yağlı salçalı şeyler cnm istemiyor.

Yani bebek rahimin icinde hatta plesantanin icinde ve ultrason plesantaninda icini gosteriyor pek bi anlam veremedim o yuzden.

Kızlar eşim ilk doğum günümde böyle hediyelerin olduğu bi kutu hazırlamıştı. İlk yaş günümden itibaren hediyeler var içinde tabi o zaman çıtırım daha 22 yaşındayım 22 hediye vardı neyse içinden ilk yaş günlerimin hediyelerini aldım işte bunlar bana bi duygulanma geldi Şimdi bizim kızımız kullancak, çerçevede de benim bebeklik fotom var artık içine bizimkinin fotosu olcak ay yazarken ağlıyorum

Eklentiler

• 5F547A9D-09F0-4229-A8BE-CD616592B484.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 69
Eşinin duygusallığı ben şok bana böyle bişey yapsa anlayamadım diyip açıklama beklerm. Hamilemsn diye sorarm

Harbiden yaaa
Romantizmde çağ atlamış adam tebrikkk ediyorummmm
Sen de ağla tabi hakkındır çok duygulu

Eşinin duygusallığı ben şok bana böyle bişey yapsa anlayamadım diyip açıklama beklerm. Hamilemsn diye sorarm
Taaaaaa 8 yıl önce ilk doğum günüm falan sevgiliyiz tabi adam üstüne numaralamış 1-2-3 yaş diye yanında olamadığım her doğum günü için diyerek başlayınca al sana açıklama tabi o eski halinden eser yok şimdi
Harbiden yaaa
Romantizmde çağ atlamış adam tebrikkk ediyorummmm
Sen de ağla tabi hakkındır çok duygulu
şuanki gardiyanımız ama 8 sene önce romantikmişsin dedim of neler var içinde neleerrr

Eşimi 12 yaşından beri tanıyorum bana yapmaya kalksa 12 hediye yine karlı benmki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…