2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Sanırım papp-a değerin düşük olduğu için böyle çıkmış. Ama bende amniyon yerine nifty yaptır. Daha yüksek riskli arkadaşlarda bile temiz sonuç geldi çok şükür İçini ferah tutmaya çalış bu testler çok saçma testler aslında ya tanı koymuyorki oran veriyor daha çok stres. Ama dediğim gibi ben olsam amniyon yerine nifty yaptırırm, amniyonda komplikasyon riski vs var çünkü

cnm bence amniyon sıvısından önce nifty testi yaptır. amniyon sıvısı alımı bebek için riskli olabiliyor ancak nifty de sdce kan veriyorsun ben 2650 TL ye yaptırdım. ikili testler güvenilir değil. bunlarla kendini hemen üzme.

Bugün doktora yazdım kasıgım inceden sancıyor diye D Dh120910 demiş te hemen gel bakalım demiş ya ona özendim normal onlar rahim Büyürken olur kanaman olursa hemen gel dedi yemedi yaaa kandıramadımmmmmm

Kızlar kızım olucak!! Heyecandan ve mutluluktan ağlamak istiyorum sadece 11. Hafta bunun için çok erkendi ama sabredemiyoruz dedi, ilk organ oluşumu kız ve erkekte aynıymış sonradan şu anki cinsel organ görüntüsüne evriliyomuş açıklamayı da böyle yaptı yanılmam aslında ama dedi doktor da şok

Eklentiler

• image.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 84
Oyyy maşşallahh canımmm bal köpüğüüü

Yaaaaaa gerçekten aklımdan da geçmedi değil değişirmi acaba diye
Ah sağlıkla gelsin prensesssss çok sevindim
O kadar kesin konuşmayaydı iyidi çizdi karizmayı doktor

Pipi yok ama güzel bi kız var olur mu

Ay ay ay maşallah supanallah suratın güzelliğine bak kurban olsunlar prenses sana. Ay Larissa çok sevindim gönlüne göre olmasına, maşallah gerçekten çok güzel bir kız.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim

Aayyy inanmıyorummm maşallah sana tatlış mısıın seenn miniicikksin kıyamaaamm bende ümitlenmeli miyiim

Ay USG resmine bak maşallah..kız sen çok çok özel bi hastaneye gidiyorsun sanırım bende özele gidiyorum ama boel değil bizim resimler maşallah sağlıkla gelsin kizce

Moral vereceginizi bildigimden hemen buraya yazdim :) papp-a nasil yukselicek

Teşekkürler canım arada olması normalmiş bebek büyüdüğü için yer yapıyormuş. Vajinal de rahîm falan iyi görünüyormuş bir sıkıntı olup olmadığına bakıyorlar. Suyuna falan da
Yaaaaaa sana da benim gibi olduu canıım hayırlıı olsuun çok sevindim gönlündeki oldu sağlıkla hayırla gelsin kızıın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…