2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Erkek bebeğe göre bişey almışmıydın hiç, bana erkek dedikten sonra bir çift çorap almştım sadece neyseki

Oyyy maşşallahh canımmm bal köpüğüüü
Yaa canımm çok sağol
Yaaaaaa gerçekten aklımdan da geçmedi değil değişirmi acaba diye
Ah sağlıkla gelsin prensesssss çok sevindim
O kadar kesin konuşmayaydı iyidi çizdi karizmayı doktor
Hahaha sorma doktor da şok diyorum ya ama kalp atışına göre bence kız demişti ilk hissi tuttu diyelim
Ah canım benim çok sağol çokk Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah amiiinn
Aayyy inanmıyorummm maşallah sana tatlış mısıın seenn miniicikksin kıyamaaamm bende ümitlenmeli miyiim
Kesinlikle ümitlenmelisin pipi diye gördüğümüz şey pipi değilmiş ya aman allahım her şey olabilir bu saatten sonra diyorum seni heyecanla bekliyorum heyecanlaaa
L Larissa hayırlı olsun, yarın doktora gidip bir daha bak bakalım erkek mi diyesim var. Kız bebeğe heveslenenlere güneş gibi doğdun
Ay kesin de kesinnn bu haftalarda çıkıntı yoksa ne mutlu
Ay USG resmine bak maşallah..kız sen çok çok özel bi hastaneye gidiyorsun sanırım bende özele gidiyorum ama boel değil bizim resimler maşallah sağlıkla gelsin kizce
Yok canım valla medical park alt tarafı ama doktorum kalp ben
Kızım kocasız kaldı ama bi kız kankisi oldu şu an itibariyle
Hahahhahaha o kdar çok güldümki şuan bu mesaja off çok iyi arkadaş olsunlar inşşş minnak kızlar
Yaaaaaa sana da benim gibi olduu canıım hayırlıı olsuun çok sevindim gönlündeki oldu sağlıkla hayırla gelsin kızıın
canımmm çok sağolll kız anası olmakta nasıl havalı yarebbi Allahım tüm evlatların sağlıklısını versin tabii

Bizimkini de kıza benzetmişti 12. haftada ama istemiyiz benimkide pipiliye dönsün artk herşeyi bekliyorum bu bebelerden çok gizemliler

Yaa Lariii gözyaşım pıt pıtt maşallah canım benim umutlarım dürtülmeye devam ediyoooor

Merhaba nerde yaptırdınız testinizi çok uygun fiyata yaptırmışsınız.

Merhaba nerde yaptırdınız testinizi çok uygun fiyata yaptırmışsınız.
ilden ile değişiyor sanrm ya ben herkesten farklı bir fiyat duydum. ben firmayla görüşmedim, doktorum irtibat kurdu. ücretide firmaya değil hastaneye ödedim. burada firmalarla kendileri görüşen arkadaşlarda vardı.

Ahhh yerimmm
Kız bebek alışverişi kadar zevkli bişey yok bu hayatta be cıvıl cıvıl için gidiyo herşeye
Avmde mutluluk dansı yapmaya 2 kala allahım sen aklıma mukayyet ol
Yaa Lariii gözyaşım pıt pıtt maşallah canım benim umutlarım dürtülmeye devam ediyoooor
Kuzumm 15-16 ya gelene kadar hiçbi şey kesin değil kuzum umut etmeye devam

Bana 13+6da erkek dedi kendi doktorum, 12+5te de devlette Bi doktor erkek dedi. Dönmez gibi bu saatten sonra ama duyunca Bi acaba diyor insan yine de

Gözün aydın canım bebis kız olarak kesinlesmis rabbim saglicakla kucagina almaya nasip etsin inşallah
Benim Dr iki kız dedi ama birinden tam emin olamadı salı günü kesinlesir bizimkide

Ayy inanmıyorumm bir kız anası dahaaa yaşasın!, bizimde doktor 12+1 de büyük olasılık erkek olabilir demiştiiii, dna testii sonucu kızçem i öğrendikk bizde şokk olmuştukk balon patlayıncaa mavii beklerken kızımız olacağını öğrendikkk çook şaşırmıştık asla unutmıycam! demekki o haftalarda gerçekten kız ve erkek karıştırılıyormuş bir kez daha anladım

Merhabalar cevaplarsanız çok sevinirim nasip olursa inaşallah mayıs annesi olucam 2. gebeliğim ilk doğumun sezeryan oldu ve şuan 14 haftalık bebeğim doktor cinsiyet için çok zor gördüğünü söyledi karından dikiş yerim yüzünden net göremediğini söyledi ama %80 90 erkek gibi dedi ama hazırlık yapma dedi 1 hafta sonra gel kesinleştirelim dedi ve 1 hafta sonra tekrar gittiğimde kesinlikle göremediğini söyledi ama dikiş yerinin yüzünden olduğu için dedi. Sezeryan olan anneler var mı? böyle sorun yaşadınız mı?

Sizden 1 hafta öndeyiz ya canım benim ki daha kesindir belki Erkek bebeğe alıştırmıştım kendimi artık hep erkek bebeklere göre şeyler beğendim kaydettim pek umudum yoktu ama şimdi bir acaba dedim bende cumartesi bir an önce gelsiinnn ama sana çok sevindim canım benim gönlüne göre oldu çok şükür sağlıkla gelsin inşallah annesinin minnoşkosu
Erkeğe almamıştım ama kıza şöyle bi ilk parça alıyım dedim
Ama bunlar neeeee minik hanım çook şekerlerr

Bana 13+6da erkek dedi kendi doktorum, 12+5te de devlette Bi doktor erkek dedi. Dönmez gibi bu saatten sonra ama duyunca Bi acaba diyor insan yine de
Pipi görüldüyse demekki sağlıkla gelsin canım benim
Benim Dr iki kız dedi ama birinden tam emin olamadı salı günü kesinlesir bizimkide
Ay hadi bakalım yaramazlar inşallah salı net gösterirler
Gerçekten erken haftalarda pek tutmuyor sanırım ya. İnan ben de bugünkü şokumu unutamam doktora bakalım %90dan döndü mü bizim oğlan dedim, oğlan diyosun kız olsa sevinmicek misin yani dedi. Daha çok sevincem dedim e bu valla kız dedi o an nasıl bi şok nasıl güzel bi sevinçti allahım herkesin gönlüne göre versin sağlıklısını versin
Bir oğlum olacaksa inşallah bana küsmüyordurr yavrum benim içeriden bu nasıl anne diyordur belki
Hahhaha burdaki kızlara sevinip acaba mı derken ben
Valla hiç belli olmaz sende 12 de gitmişsindir sonuçta dur bakalım ctesiye çok az kaldı
Kızlar benden size 13+2 haftalık bir göbüş gelsin
Allahım nasıl yemelik bi göbüş ama nasıl güzel bir fizik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…