2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Canımm büyük gün geldi randevun kaçtaydı? L Larissa
L Larissa bugün oğlunun tescillendiği gün olacak
3teee kalktığımdan beri mesaj atıyorum şu kadar saat kaldı diye uyuyo halaa L Larissa kalk kızzzzzzz
Kalktım kalktım dont panic Hergün erken kalkıyorum ya zalımlarr. Randevum 3 de tabiki yine akşamın körüü
Kadindiyorki arkadaşım pipi görürsek sana hediye edicem fotoyu ahahagsgsgs

Kızlar yarın ilk doz aşımı olacağım artık aranızda olan var mı yakın zamanda

Yaş riski değil ozaman..evet amniyon sıvısını bende duydum canım o riskliymis.nifty diye bı test var biraz maliyeti yüksek ama kesin sonuç aliyosun..bu taramalar kesin değil yani ama ense kalınlığıni olcmustur mesela kaç çıktı bide burun kemigini görebildi mi bunlarda etkiliyo bazı seyelri..sen bu nifty işini bı araştır çünkü doğuma kadar çok kafana takarsın

Nasal bone bilinmiyor yazıyo ya şimdi ben kötü haber vermiş gibi olcam ama.dr söylemiştir bunları sana canım hem bu testler kesin sonuç değil hemen üzme kendini..biyokimyasal o da yüksek çıkmış..devlete mi gidiyosun özele mi canım.imkanin varsa nifty testi yaptır araştır onu burda yaptıran var mıydı hatırlamıyorum arkadaslar yardımcı olur o test kesin sonuç veriyo çünkü..baştan bu şekilde çıkıp sonradan temiz çıkanlarda var yani

Canım benimde o civarda çıktı
Ama rapor sonunda risk düşük yazıyor doktorum da gayet iyi sonucun risk yok dedi ama benim yaş 36 yaşımı dikkate alarak yorumladı seninki de normaldir bence bu teste fazla bel bağlama sadece olasılık ve bu şekilde çıkıp nifty yaptıran tüm arkadaşların burda temiz çıktı.
Nifty bile yapmadan sıvı alalım diyen doktorunu da değiştir bence

İnsallah ya insan korkuyo ne olursa olsun ama ben inaniyorum bebisimin saglikli olduguna hic kotu dusunce yok icimde

L Larissa ayyy çok heyecanlandım saat 3'e daha çok var
Aayy çook heyecann bakalım bize nasıl haberler getirceksiinn
Ne güzel ya keşke benimde randevum olsa buguuun ama bizim taaaa aralığın ikisinde hayırlı haberler alırsın inşallah canim
Kızlarım yicem sizi şansıma doktorumun acil ameliyatı çıkmış 2 de şuan acilen hastaneye gidiyoruz hahah erkene çekmek istesem olmazdı güne şanslı bir tik atıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…