2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Onca yaşanmışlıklar beni bu hale getirdi valla

Amin amin çok saol canım inş sağlıkla gelsin minik

Sorma ya anası gibi nisan ayında gelmeye karar verdi minik

Vardı kuzum dikiş atılmıştı yatıyordum

Yok canım doktor geldi şimdi ciğer geliştirici yaptıkları için bir kaç gün bekletmek istiyorlar ama durum hiç belli değil akşam bile doğuma alabiliriz dedi

Saol canım çok saol 🤍

Yaaa çok tatlısınız bildirimleri görünce ne kadar heyecanlı olduğunuzu anlıyorum :))

Amin canım çok saol 🤍
Kuzum suyun tamamen mi boşaldı?Sıkıntı olmuyormuymuş?İnşallah sağlıkla gelir bebiş.

Ben de tüm isterim ama istemiyorum onu da ben uyanana kadar bebemi kv mi görsün 😂😂😂😂

Kız var ya ablam epidural sezeryan oldu. O olduysa herkes olur 10 sene bebe istemedi korkudan düşün 😂
Evett demiştinn yaaa sen onu nebileyimm yaaa 🥲🥲 belki ablan ondna çok iyi ciktı hastaneden
Habu murphuy doğurdu doğuracaktı hepimizi ayağa kaldırdı :KK70: M -Murphy

Evett demiştinn yaaa sen onu nebileyimm yaaa 🥲🥲 belki ablan ondna çok iyi ciktı hastaneden
Valla arada kalmak da kötü. Hani desem ki ben karar verdim böyle olcam kafam rahat olur😂 o da yok🤭

Murphy den sezeryan tüyosu alırız güzel geçer inşallah 😍

Ayyyçok güzelll kuzuuuu
Aynenn 1 hafta için öyle oluyor ama agrı sızı çok oluyor diyolar bide aynen sancısını çekip bide sezaryane alan var
Ama epidurallı sezaryene cesaret edemiyorum beni direk bayıltsınlar isterim çunkü korkarım nabzım yükselir doktorların suratlarına bakarımm birşeymi oldu diye diye başlarını şişiririm ben 😂
Bnce hiç bunları düşünme canım hayırlısı de akışına bırak. Zaten önünde bi set oluyo görmüyorsun . Doğum olayı da değişiyor işte bi ark ım normal doğumu çok kötü geçti 1ay oturamadım dedi. Başka bi ark ım çok kolaydı diyo 5dk içinde doğmuş 😅🙈. Bn açıkçası normal doğumdan korkuyorum ya. İlkinde çatı muayenesi oldum ama sonrasında korktum sezeryan oldum

• Komik
Reactions: Jou
Bnce hiç bunları düşünme canım hayırlısı de akışına bırak. Zaten önünde bi set oluyo görmüyorsun . Doğum olayı da değişiyor işte bi ark ım normal doğumu çok kötü geçti 1ay oturamadım dedi. Başka bi ark ım çok kolaydı diyo 5dk içinde doğmuş 😅🙈. Bn açıkçası normal doğumdan korkuyorum ya. İlkinde çatı muayenesi oldum ama sonrasında korktum sezeryan oldum
Çatı muayenesiii çok iğrenç 3 4 kere çıkmışlığım.var 😂

Bende ablamdan cesaret alıyorum sezeryan konusunda maşallah çok iyiydi. Onun doktoruna gidiyorum bir de. Ve doktorun instagram sayfasında sezeryan olanlar hep hemen ayağa kalktık ağrı sızı olmadı tarzı şeyler yazmış. Adamın eli hafif heralde dikişi falan iyi diyorum 🤭

Bende normal başlayıp o kadar çekip sezeryan olursa diyorum o da sorun🙈
Evet sanırım dr a göre de değişiyor mesela bnde sezeryan sonrası ağrılar sızılar çok şükür yaşamadım. Dikişim fln iyiydi .şimdi yine aynı dr a gidiyorum. İnş bu da rahat olur . Ama bu sefer korse kullancam ya sorcam dr uma

He ya yarında doğurdum diye ayağa kaldırmazsam iyi

Valla arada kalmak da kötü. Hani desem ki ben karar verdim böyle olcam kafam rahat olur😂 o da yok🤭

Murphy den sezeryan tüyosu alırız güzel geçer inşallah 😍
İnş güzel geçerde herşey ayrıntılarıyla anlatırım size :)
Hepinizi normal doğuma özendireceğim:KK53:

X