2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle aşağı yukarı fark oluyor. Bana da kızımda 3400 demişti en son kızım 3200 doğdu.
Bende çok beğeniyorum bunu ama çok pahalı yaaa

Bebek doğduktan sonra duruma göre muadilini alabilirim belki
Valla bir bakıcam anlatıldığı kadar var mı?
Öve öve bitiremediler, trendyolda ohyo gördüm.
Eğer fark yoksa iade edip onu alıcam.

Ay evet ya şimdi hangi tarafa döneceğimi şaşırıyorum. Tek ayağımın üzerine durum pijamamı giremiyorum yatarak giyiyorum. Asıl zor zamanlar bu zamanlarmış onu anladım
Hamilelik en kolayi doğunca gör derler de ben hep aksini söylüyorum. Bence hamileyken her anlamda daha zor. Hem bir sürü sıkıntıları var,hem bebeğimiz gözümüzün önünde değil onun stresi..
En güzeli doğup kucağına aldığın zaman bence 🥰

Hamilelik en kolayi doğunca gör derler de ben hep aksini söylüyorum. Bence hamileyken her anlamda daha zor. Hem bir sürü sıkıntıları var,hem bebeğimiz gözümüzün önünde değil onun stresi..

Kesinlikle karnında neler yaşıyor, nasıl bilmiyorsun. En azından gözünün önünde olacak 🙂

Cıvid bitti daha 10 gün oldu derken kızım bu kez de nezle oldu:KK43: 2 gündür 3 saat uyku uyuyoruz bayılıcam az kaldı.Kendimi çok bitkin hissediyorum.

Geçmiş olsun canım bu havalarda sıkıntılı etrafımda ki çocukların hep öyle şikayetleri var

Benim cimcime yoğurt da yemiyor yoğurtlu çorba da...Cadı süt de içmiyordu 3 aydır alıştı.Peynir ve yoğurt hala ağzına almıyor.

Aa hadi ya peynirli poğaça falan yaptığın da falan yiyor mu. Üzdü minik peynir hastasıyım ben ya😍

Dediki ne istiyorsun dedim hocam normal doğum planlıyorum, ozaman bol bol yürüyüş dedi ve artık aylık 1 kg almaya özen göster dedi. Nst ye bağlamadı artık 3 haftada 1 görüşelim dedi. Suyu her şeyi iyi dedi. Kızım pozisyonunu almış. Ama nst ile ilgili hiçbir şey demedi. allahım hepimizin yardımcısı olsun hanımlar💞 az kaldı heyecan bastı valla + korku😅
Ay inşallah istediğin gibi olur nst yi benim doktorumda sanırım şikayet olmadıkça bağlamıyo bana da demedi hiç çünkü sadece kontrole gel dedi bakalım yarın ben size ne bilgiler getiricem 😄

Ay inşallah istediğin gibi olur nst yi benim doktorumda sanırım şikayet olmadıkça bağlamıyo bana da demedi hiç çünkü sadece kontrole gel dedi bakalım yarın ben size ne bilgiler getiricem 😄
Hadi güzel haberlerle gel 💞 şu idrar tahlillerini aylık baktırın valla hiç şikayetim yokken ekstra 1 ilaç daha gircek vücüduma😅😅

Bende böyle düşünüyorum en azından elimiz yeter gözümüz görür🤗

X