2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy bende magnosite geçince rahatladım valla canım çok şükür

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşların da dediği gibi içinizi ferah tutun ultrason ne kadar doğru olabilir ki... sağ salim doğacak Allahın izniyle 🤗

Bence git doktora canım az az amniyon sıvısı kaçağı olabiliyor. Mutlaka git bence

Oh bee çok şükür güzel haber aldık 🤩
Heeeep güzel haberler alalım amim 🤗
Çarşamba kontrolüm var orda soruyum gidince. Terliyor da olabilirim çünkü daha çok hareket edince oluyor dikkat ettim de🤭

Canım hamilelikte öyle kan falan el kesilse neolurkii bende kesmistim 3 ay once

Tovbee tövvbee tövbeeee 🤭🤭🤭

Çok geçmiş olsun bitanemm allahımm o hastaneden güzel haberlerle çıkarsın inşaallahh

Iştee aynı bende o durumdayımm kuzu bugün baya baya kramp ve ağrı yaşadımm ama hissediyordum kızçe yaptığını benimde ayağı aşşağılardaa dönmüş ilk zamanda kafası aşsağıdaydı ve kramp giriyo bianda bi ahh diyorum resmenn aynısını yaşıyoruzz 🥲🥲🥲
Benim baş aşağı duruyor canım ayağı sol karın üst bölgemde 😊

• Beğen
Reactions: Jou
@

O toplanma normal canım doğuma hazırlık yapıyorlar,yalnız dakika olarak düzenli kasılma ve toplanma oluyorsa karnında bunu önemsemeliyiz mutlaka 👍

İnşallah sonucunuz temiz çıkar,Rabbım içinizi ferahlatsın korktuğunuzu yaşatmasın,sağlıkla kavusursunuz inşallah bebeğinize 🤲

Çok sevindim ay yerim o minik ayağını 🥰
İyi oldu ama gittiğin için rahatlamıştır
Hem de nasıl 🙏🥰🥰

6 almayın canım.Kızım 2 yaşına girecek temmuzda yazın tuvalet eğitimi vereceğim 5 numara bayağı götürür bizi.Ama Prima Premium Care için diyorum.
5 numaranın kolisinde 108 adet var 2 kutu alayım diyordum
4 kutu mu alsam o halde
Yoksa 2 kutu alıp bez olayını kapatayımmı artık cnm
Bozdurmayacağımız bir kısım altınımız var. Esnaf bir arkadaşımın yerine güne girdim. 15 günde bir 1 gram alıyorum. Bana kasımda sıra gelecek. En sona aldım bilerek. 24 tane gelecek ordan. Onlar hiç yokmuş gibi davranacağız mesela. Ama bu aldıklarımızı zaten alışveriş için biriktiriyorduk, o yüzden sırası geldikçe bozdurduk. Ha çok iyi karımız oldu şükür. Ataları 3200 ile 3800 arası fiyatlarla almıştık, 6300 den bozdurduk mesela.
B
Oh Allah bereket versin
Bende altın günü bulup girmeyi çok istedim ama hiç denk gelmedi çevremde

İlk alan olmak şartıyla Para gününe giriyordum para geldiği gibi altın alıyordum
Sonra o altın parasını taksit taksit nakit Ödemiş gibi oluyordum o da güzel oluyordu
Sonra onuda iptal ettiler
Bebeği olan arkadaşlar 3 ve 4 ağırlıklı alın dedi bize onlara ağırlık verdik. Benim kızım iri bebek olacak bir de anladığımız kadarı ile. 32+4 de 2530 gr çıktı.:KK70: O yüzden küçük numara az aldık, 3,4, ve 5 e ağırlık verdik. 1 paket de 6 lı aldık.
Güzel günlerde kullansın kızımız
Bizim seninle tahmini doğum tarihimizde aynıymış
Doktor banada 11 Haziran dedi
Bakalım ilk hangimiz doğuracak 😂

6 almayın canım.Kızım 2 yaşına girecek temmuzda yazın tuvalet eğitimi vereceğim 5 numara bayağı götürür bizi.Ama Prima Premium Care için diyorum.
Merhaba, geçen 60'lılardan 1 (2-4 kilo) ve 2 (4-8 kilo) numara olmak üzere iki paket prima premium care aldık biz de. Yendi doğanlar çabuk büyüyor dedikleri için de biraz ikilem de kaldım; acaba 1 numara yerine 3'ünü mı alsak biz de. Sanirim 4 kilonun altinda dogmadiklari taktir de 2 numarayi kullanabiliyorlar. 4 kilo ve üzerinde doğduğun da elde kalma ihtimali var sanki. 1 numara almak için bebeğin kilosunun biraz daha netleşmesini mi beklesem acaba? Bilemedim 🤷‍♀️

Merhaba, geçen 60'lılardan 1 (2-4 kilo) ve 2 (4-8 kilo) numara olmak üzere iki paket prima premium care aldık biz de. Yendi doğanlar çabuk büyüyor dedikleri için de biraz ikilem de kaldım; acaba 1 numara yerine 3'ünü mı alsak biz de. Sanirim 4 kilonun altinda dogmadiklari taktir de 2 numarayi kullanabiliyorlar. 4 kilo ve üzerinde doğduğun da elde kalma ihtimali var sanki. 1 numara almak için bebeğin kilosunun biraz daha netleşmesini mi beklesem acaba? Bilemedim 🤷‍♀️
Prima çok pişik yapan bir bez değil gerçi, özellikle de premium care. Ama yine de deneyip karar verin bence çok stoklamayin. Bebeklerin işi belli olmuyor, cildi tepki verirse elinizde kalmasın.

Ben sleepy hosgeldin bebek seti aldım kutulu, içinde 20 tane 1 numara, 20 tane 2 numara var. Başka da almayacağım, bir bakayim iyi gelirse alirim, yoksa değişirim ☺

X