2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet son trimester yine geldi hallerimiz

Bende öyleyim işte abur cubur konusunda çünkü zaten 2 saatte bi acıkıyorum atıştırmalık bişeyler yemem gerekiyor o da mecbur abur cubur oluyor bazen.
Demi yaa bende öyle yapıyorum. Ne yeyim ki arada bulamıyorum bişey zaten yemek zor yiyorum

Erkekler için sorun yok ki çünkü . Walla bnce direk onlr bi çözüm bulsa daha mantıklı ama işte dönüşü olmayan şeylerden de çekiniyo insan ya . Yine de önlem amaçlı yollar daha iyi gibi

yaa kıyamam inş faydaları olur kuzum ya . Yaş olarak iyi bi Aralık bence . Kıskançlık illa olacak ama yardımları daha çok olur gibime geliyo

Ayy cips bnde yiom arada ya . Dondurmanın zararlı olacağını sanmam ama ya süt içeriği fazla çünkü. Sadece şeker sorunu olanlar dikkat etmeli o konuda

Ben hiç yediğime dikkat etmiyorum. Aşırı abur cubur yemiyorum ama hiç de yemiyor değilim. Yemeklerden tiksinme tekrardan geldi bana resmen şu an zorla yiyorum sevdiğim bir şey olduğu halde
Canım haftamızdan kaynaklı mı acaba ya bnde iki gün bulantı fln yaşadım ya cuma kontrole gittiğimde kilo vermişim . Yani bişe ler yemek istiom ama ne istediğimi bn de bilmiom

Canım haftamızdan kaynaklı mı acaba ya bnde iki gün bulantı fln yaşadım ya cuma kontrole gittiğimde kilo vermişim . Yani bişe ler yemek istiom ama ne istediğimi bn de bilmiom
Offf eveet annem ne yapıyım gönderiyim dio. Hiç bir şey istemiyor canım diyorum. Yemek desen ağzımda büyüyor yerken başlarda böyleydim

Premium care anladığım kadarıyla en iyisi. En azından elinizde kalma ihtimali olmaz.
Yok yok memnun kalırsın merak etme. Bir çok bez denedim primayı tek geçerim. Sadece özellikle yeni dogdugunda ilk hafta mekonyum denilen kaka çok yapıyor o da hemen degistiriyorsun zaten bezleri boş boş atmak zorunda kalıyorsun :)
Neyse canları sağ olsun bebişlerin popoları pişmesin

Kızlar selam 🖐
Yahu aranızda bacak uyuşması yaşayan var mı benim gibi merak ettim. 2 gündür sol bacağım baya baya uyuşuk geziyorum sanki uyuşturucu iğne vurulmuş gibi bir his var. Yürümemde fln bir sıkıntı yaratmıyor ama his olarak baya baya rahatsız etti bu durum beni. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez toz magmezyumdan içiyorum o yüzden magmzeyum eksikliginden fln oldugumu sanmiyorum açıkçası. Internette büyüyen rahim bacaktaki sinirlere baskı yapabılir ve bu durum bacak uyuşmasına sebep olabilir yazıyor ama aranızda bu durumu yaşayan var mı merak ettim açıkçası.

Benim sıkışınca çabuk uyuşuyor elim kolum bacağım. Normal pozisyonda sorun yok

Benim sıkışınca çabuk uyuşuyor elim kolum bacağım. Normal pozisyonda sorun yok
Benim normal oturma pozisyonundayken oluyor. 2 gündür bu şekilde. Neyse gidince doktora sorarım artık.
Kızlar öksürüğe ne iyi gelir en çabuk ciğerlerimi üşüttüm sanırım karnım ağırıyo öksürdükçe
Geçmiş olsun. Bisolnature iyi geliyor diye biliyorum ama doktora danışılmadan da içilmez malesef. Öksürük için doğal bir çözüm yöntemi var mıdır bilemedim. Varsa da siz yine de doktora danışmadan içmeyin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…