2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyi yaptınn canoo

Gece yediğin her şey ayrı bir güzel oluyor hele bi de Sana eşlik eden varsa sohbet ede ede
Ohh..

İşte bunu duyduğuma çok sevindim

Kızlar amniyon sıvısı azalmış. Bu durumu yaşayan var mı?
Benim bi tanıdığımda hamile ve çok fazla şekerli şeyler yiyordu jelibon, çikolata vs doktor ona da aynı şeyi söyledi beslenmeden dolayı. Tabi başka sebeplerde olabilir pek bilgim yok ama. Doktorun ne dedi canım dikkat etmen gereken bir şey mi varmış özellikle?

4cm yazıyor. Havuç suyu içiyorum
Vücudumuz sürekli amniyon sıvısı üretiyor zaten, o yüzden moralini bozma canım bebek için çok çok acil bir durum olsa doktorun söylerdi. Yemene içmene dikkat et stres yapma, bol su iç senin elinden gelen bu şimdilik. İnşallah da artar

Üfff bende yiyorum
Bende dondurma veya bazen tiramisu gibi kekler yiyorum canım ama o bahsettiğim kişi her gün jelibon yemiş hamileliğin başından beri ve hiç sağlıklı şeyler yememiş.

Ben arada cips yiyorum mesela canım çok çekiyor ama aynı zamanda meyveme sebzeme de dikkat ediyorum.

Ben hiç yediğime dikkat etmiyorum. Aşırı abur cubur yemiyorum ama hiç de yemiyor değilim. Yemeklerden tiksinme tekrardan geldi bana resmen şu an zorla yiyorum sevdiğim bir şey olduğu halde

Premium care anladığım kadarıyla en iyisi. En azından elinizde kalma ihtimali olmaz.

Ben hiç yediğime dikkat etmiyorum. Aşırı abur cubur yemiyorum ama hiç de yemiyor değilim. Yemeklerden tiksinme tekrardan geldi bana resmen şu an zorla yiyorum sevdiğim bir şey olduğu halde
Evet son trimester yine geldi hallerimiz

Bende öyleyim işte abur cubur konusunda çünkü zaten 2 saatte bi acıkıyorum atıştırmalık bişeyler yemem gerekiyor o da mecbur abur cubur oluyor bazen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…