2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Pzt mesaj atacağım, internetten epey okudum da vücut o sıvıyı atsa bile tekrar oluşturabiliyorum o bölgeyi enfeksiyondan korumak için, ve her zaman da zaten doğum habercisi olmuyormuş. Başka bir belirtim de olmadığından dolayı içim rahatladı 😍

Şimdi uyandım günaydın canım, bugün geç uyandım çünkü gece 2 ye kadar uyumadım, masumlar apartmanını izledim🤣
Iyi yaptınn canoo 🤩🤩

Dün gece yatmadan önce koca bir kase kıymalı makarna yedim aynı durumu dün yaşadım ama canımın istediğini yemek hoşuma gidiyor,yine olsa yine yerim pişman değilim 🤪
Ohh yarasın afiyet olsun sana ve bebişe
Gece yediğin her şey ayrı bir güzel oluyor hele bi de Sana eşlik eden varsa sohbet ede ede 😍😍
Ohh..

Canım yaşadıklarını anlıyorum çok çok üzgünüm ne desem bilemiyorum. Ailen arkanda mi bilmem ama keşke bir kişi bile olsa da eşinle konuşsa
Ah mübarek günler hürmetine Rabbim ona merhamet anlayış versin

Ya peşpeşe bebek anneyi hakkaten aşırı yıpratıyor
Benim aralarında 7 yaş var hepsinin. Çooook rahat ettim valla
Ablam ve iki kızkardeşim peşpeşe yaptılar inan hayattan bıktılar saçları beyazladı resmen😢

Her şeyin tadını çıkara çıkara yaşıycaz tabii elaleme mi sorcaz dimi kız😎😎😎

Ben diycemi didim kuzu🤭

Hay ağzın bal yesin sweetim ayyynen öyle

Kurtköy lokman hekim hastanesi Aysel hanıma gidiyorum.
Doktorlara tek tek sordum hepsi de sen artık normal doğum kabul edilirsin dediler. Risk zaten binde 2 ssvdde. Bunda o riskte milyonda bir gibi bi şeye düşüyor. Yani aslında her şeyde risk olduğunu var sayarsak o şekilde.
Ücret olarakta normal doğum ücreti alınacak. Extra bi şey yok

Valla bana sorarsan içine hangisi siniyorsa onu koy. Hatta ben severken kızarken nasıl oluyor diye sesli prova bile yapmıştım Azraaaa Azraaaa diye 😂😂

Afiyet olsun canım 🤗

Ahahahaaaaa harikasın canım devamkeee😎🤩
İşte bunu duyduğuma çok sevindim 🥰

Kızlar amniyon sıvısı azalmış. Bu durumu yaşayan var mı?
Benim bi tanıdığımda hamile ve çok fazla şekerli şeyler yiyordu jelibon, çikolata vs doktor ona da aynı şeyi söyledi beslenmeden dolayı. Tabi başka sebeplerde olabilir pek bilgim yok ama. Doktorun ne dedi canım dikkat etmen gereken bir şey mi varmış özellikle?

4cm yazıyor. Havuç suyu içiyorum 😔
Vücudumuz sürekli amniyon sıvısı üretiyor zaten, o yüzden moralini bozma canım bebek için çok çok acil bir durum olsa doktorun söylerdi. Yemene içmene dikkat et stres yapma, bol su iç senin elinden gelen bu şimdilik. İnşallah da artar🌸

Üfff bende yiyorum 🙊🙈
Bende dondurma veya bazen tiramisu gibi kekler yiyorum canım ama o bahsettiğim kişi her gün jelibon yemiş hamileliğin başından beri ve hiç sağlıklı şeyler yememiş.

Ben arada cips yiyorum mesela canım çok çekiyor ama aynı zamanda meyveme sebzeme de dikkat ediyorum. 😬

Bende dondurma veya bazen tiramisu gibi kekler yiyorum canım ama o bahsettiğim kişi her gün jelibon yemiş hamileliğin başından beri ve hiç sağlıklı şeyler yememiş.

Ben arada cips yiyorum mesela canım çok çekiyor ama aynı zamanda meyveme sebzeme de dikkat ediyorum. 😬
Ben hiç yediğime dikkat etmiyorum. Aşırı abur cubur yemiyorum ama hiç de yemiyor değilim. Yemeklerden tiksinme tekrardan geldi bana resmen şu an zorla yiyorum sevdiğim bir şey olduğu halde

Bende güya ilk etapta daha uygun alalım demiştim eşime sürekli altını degistirecegimiz için bir geldi marketten prima premium care almış napiyim diğer çocuklarıma hep bundan aldım ayırt edemezdim oğlumu diyor 🤦‍♀️😁
Bende 4 çocuktan sonra tasarrufa gitme taraftarıyım bilmiyorum ne olacak böyle. Neyse sağlık olsun 🥲
Premium care anladığım kadarıyla en iyisi. En azından elinizde kalma ihtimali olmaz. 🥰

Ben hiç yediğime dikkat etmiyorum. Aşırı abur cubur yemiyorum ama hiç de yemiyor değilim. Yemeklerden tiksinme tekrardan geldi bana resmen şu an zorla yiyorum sevdiğim bir şey olduğu halde
Evet son trimester yine geldi hallerimiz🤣

Bende öyleyim işte abur cubur konusunda çünkü zaten 2 saatte bi acıkıyorum atıştırmalık bişeyler yemem gerekiyor o da mecbur abur cubur oluyor bazen.

X