2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya bnm battaniye ihtiyacı yok 10lu hastane çıkışlarında da hep battaniye var. Ayrı ayrı hem alt üst hem tulum mu alsam acaba

Ya bnm battaniye ihtiyacı yok 10lu hastane çıkışlarında da hep battaniye var. Ayrı ayrı hem alt üst hem tulum mu alsam acaba
Valla ben almadım battaniyem çok var yeğenimden gelenlerle falan. Hastane çıkışının içeriğinde önlük falan gereksiz bence.
Onun için hep alt üst takım, iç zıbın, tulum aldım

Valla ben almadım battaniyem çok var yeğenimden gelenlerle falan. Hastane çıkışının içeriğinde önlük falan gereksiz bence.
Onun için hep alt üst takım, iç zıbın, tulum aldım
Ya evet işte çoğu gereksiz kaçıyo bnde ayrı ayrı alayım diom . Ertesi gün oda çekimi için takımı fln var da ilk gün için alt üst bi de tulum ayrı alayım bari. İç zıbında ayrı alırım

Aktarda bulabilirsin

İsimleri kategorize edebilirsiniz bence, elemek kolaylaşır. Kızımın adı Hilal. 2.de kız olsaydı eğer "Umay" istiyorduk. Öztürkce isim olsun dedik ve böylece birçok isim kendiliğinden elenmiş oldu. Böyle bir şey düşünebilirsiniz belki. Sağlıkla gelsin prenses❤

Anaa ertesi gün mü oluyor çekim bende kargoda yazdığımı ilk gün verecektim foto çekimi olur diye

Aynen bence ayrı almak daha mantıklı

Reactions: Jou
Kuzu güzel hazırlanmışsın duyduğum bişeyide iliştirmek isterim bu bebeklere sarılık için sarı bişey örtmek hiç iyi değilmiş detay vermiyim korkan olur bunu 100 küsür yaşın da çok okumuş bi dededen duyduk banada kv verdi ama kullanmicam

Aaaa ciddi mi kız örtmeyim bari bende

Hahahahahahahaha koltuk içinde iyimi bari benim.heryerim tutuldu oturmaktan
Kızçeme bunu aldım baktım süslü bir şeyi yok annemde foto falan çekeriz niye almadın deyince
Eki Görüntüle 3049819

Oyyyy kuzu herşey cokgüzelll maşaallahhh
Güle güle giyinsinnn güzel kızımızz balll

Ek olarak
Terlik
Göğüs pedi
Kendime ped depend dışında
Pamuk bir de göğsümü silmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…