2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu eşim beni anlamıyor.
Görümcem en son benimle kendi kendine tartışmıştı şimdi diyo ki yarın gelecekler oturmaya.
Bayramda da aileme gidelim diyo kb ile görüşmüyorum az çok yazmıştım hayır diyorum anlamıyo neymiş hastaymış geçmiş olsunda dermişim
Hamile iken kimse beni sormuyor ama yanlış mı karar veriyorum ama gitmek istemiyorum yeniden her şeye karışacak
Görümcemlede kendi kendilerine plan yapmış eşim 🙄

Görümcem en son benimle kendi kendine tartışmıştı şimdi diyo ki yarın gelecekler oturmaya.
Bayramda da aileme gidelim diyo kb ile görüşmüyorum az çok yazmıştım hayır diyorum anlamıyo neymiş hastaymış geçmiş olsunda dermişim
Hamile iken kimse beni sormuyor ama yanlış mı karar veriyorum ama gitmek istemiyorum yeniden her şeye karışacak
Kuzum şimdi biz ne desek olmaz sana gitme desek eşinle aran iyice açılırsa Allah korusun e sende gitmek istemiyosum ama hastaysada sen geçmiş olsuna git büyüklük sende kalsın belki utanırlar

• Beğen
Reactions: Jou
Ağzının ortasına çarpacan bu eşlerin. Ailede ailede yanii. Düzgün olsalar anlayacam da.
Yok arkadaş karşı tarafta yüzsüz tartışma yaşamışsınız daha ne zorluyon

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlarda kıyamaz kii lütfen :)
Aaa kesinlikle kız çocuk çok başka 🥰😍anneye destek arkadaş hele 5yaş sonrası artık daha bi bilinçleniyorlar .
Dün kızım bana diyo ki anneeee sen çok şanssızsın. Neden dedim bnde . Çünkü iki tane çocuğun olacak ve sen bakarken çok zorlanacaksın . Ama bn sana yardım ederim yardım ederim diyo 😍🥰gel de erime 💙

Aaa kesinlikle kız çocuk çok başka 🥰😍anneye destek arkadaş hele 5yaş sonrası artık daha bi bilinçleniyorlar .
Dün kızım bana diyo ki anneeee sen çok şanssızsın. Neden dedim bnde . Çünkü iki tane çocuğun olacak ve sen bakarken çok zorlanacaksın . Ama bn sana yardım ederim yardım ederim diyo 😍🥰gel de erime 💙

Ama ben yerim yaa nasılda düşünüyor seni bakalım benim minik nasıl olacak 🥺

X