2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Reactions: Jou
Hahahahha yaaaaa

Valla öyle garip yerlerde hareket ediyoki benimkide anlam veremiyorum bazen Almira biraz zorlicak heralde annesini

Hayırdır inşaallahh güzel haberle çıktın ya kızzz neye karıştı
Bebekle ilgili çok şükür herşey yolunda ben ssvd istiyordum onun için çok araştırdım doktorumuda buldum tabiki yapabilirsin demişti baya umutlandim dün evet yapabilirsin yapan çok kişi var daha önce böyle bişey yaşamadık ama yasamiycaz anlamında gelmiyor her zaman rızk var tekrardan sezeryana alınabilir filan dedi iyice gözum korktu

Ssvd ne oluyor kuzu
Herşekilde dikkat etmek lazım ya doktor illa onlar olmadı diye sende olmicak anlamına da gelmez diye konuştu

Hiç belli olmuyor bu işler canım. Kuzenim sezeryan için hastaneye gitmeye hazırlanırken suyu geliyor koştur koştur hastaneye gidiyorlar açılma var bir kaç saat içinde normal doğum yapıyor.

Aayyy erkek çocuğu işte anasına kıyamıyolarr
Büyüyüncede kıyamazz sana
Canım oğlum inşallah hep böyle olur anasına kıyamaz
Kuzu ben de dün duydum tanıdık biri istanbulda ilk doğumu sezeryan 2.yi dün normal doğurmuş onunda 4 yıl geçmiş kendini üzme tabi ki normal olmasını her anne ister bende çok istiyorum ama sezeryan durumumuza daha uygunsa yapıcak bişey de yok ne yapalım

Erkek analarına kıyamazya zatenn

Ssvd ne oluyor kuzu
Herşekilde dikkat etmek lazım ya doktor illa onlar olmadı diye sende olmicak anlamına da gelmez diye konuştu
Sezeryan den sonra normal doğum demek canım ya evet onu demek istedi ama çok küçükte olsa öyle bir rızkı göze alamam düşünsene normal doğum herşeyini çekiyorsun Altan dikiş oluyor bide iç kanama filan oluyor tekrar ameliyat oluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…