2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eşimin işten gelmesini bekliyorum canım.Kv ler eşimin benden için rahatsız demesine rağmen birde akşam mangalına çağırmışlar.Beni arayıp neyin var biz götürelim hastaneye olmadı kızı alalım sen dinlen diyen yok tabii.Az önce eşimle tartıştım mangal davetinin bahsini bile açması böyle bir günde hata bana göre.
Valla benim alıp götüresim geldi herkes çok rahat yaw biri silkelesin kendine getirsin eşini ve ailesini. Kanaman daha sonra devam etti mi. Aman yormamaya çalış kendini sen. Bırak hiç bişey yapma.

Valla benim alıp götüresim geldi herkes çok rahat yaw biri silkelesin kendine getirsin eşini ve ailesini. Kanaman daha sonra devam etti mi. Aman yormamaya çalış kendini sen. Bırak hiç bişey yapma.
Yok devam etmedi kanama çok şükür. Ağrım var gidecek dermanım da kalmadı zaten bir yere.Moralim de bozuldu.Kp aradı mangal için gelemeyecek kadar kötümüsün diyor.Gece kanamam oldu dedim adama artık aaa tamam o zaman dedi 😤

Konuştun mu neden böyle yaptığını bir sebebi vardır mutlaka canım
Benden kaynaklanıyormuş söyleniyormuşum soğuyormuş benden.Tartışırken konuştuğu lafa bak diyormuşum erkeklik gururu 5 paralık oluyormuş. Eğilip kalkarken iş yaparken bırak yapma demiyor.Geçen dışarı çıkmak zorunda kaldım bi yere gidecektim aylardır beraber gideriz izin alırsın diyorum tamam diyordu o gün geldi çattı sesi çıkmadı. Kızım 12 kg kucağımda taşıdım gün boyu onun yüzünden ne yaptın bile demedi üzerine.Bunlara söylendiğim için soğuyormuş beyefendi. Ben kendinden soğudum iyice karnım burnumda olmasa çeker giderdim annemlere.

Benden kaynaklanıyormuş söyleniyormuşum soğuyormuş benden.Tartışırken konuştuğu lafa bak diyormuşum erkeklik gururu 5 paralık oluyormuş. Eğilip kalkarken iş yaparken bırak yapma demiyor.Geçen dışarı çıkmak zorunda kaldım bi yere gidecektim aylardır beraber gideriz izin alırsın diyorum tamam diyordu o gün geldi çattı sesi çıkmadı. Kızım 12 kg kucağımda taşıdım gün boyu onun yüzünden ne yaptın bile demedi üzerine.Bunlara söylendiğim için soğuyormuş beyefendi. Ben kendinden soğudum iyice karnım burnumda olmasa çeker giderdim annemlere.

Çok basit düşünüyorlar maalesef bizim gibi düşenemiyorlar. Allah kolaylık versin canım gerçekten zor yani. Umarım bir önce yaptığı hataların farkına varır

X