2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooyyy hemde ne sağlıklı teyzoşuu 🥲🥲
Korkuttu bizi dün evham yaptıkk boşa 🤦‍♀️
Vallahaaa sezaryen tabi cok zorr bizim almira hanım yaramaz çıktı çıkmış yukarlarda gelemedi aşşağılara durmayaa canı sıkılmış hanfendininn 😂😂😂 amann güzelce gelişsinde artık sezaryenede razıyım artık napayim birşekilde mecbur biyerden çıkacakk
Rabbim sağlikla versin kuzummm 🤗🤲🏻
Korkma sen daha kac hafta var döner belkide gerek kalmaz sezaryana falan. Her seyin başi saglik sen ve bebek iyi olunda amaann normal dogumdada kesiyolar sezaryanda da 🙄😋🙃 Her türlü yiyosun neşteri 🤕

• Muhteşem
Reactions: Jou
Rabbim sağlikla versin kuzummm 🤗🤲🏻
Korkma sen daha kac hafta var döner belkide gerek kalmaz sezaryana falan. Her seyin başi saglik sen ve bebek iyi olunda amaann normal dogumdada kesiyolar sezaryanda da 🙄😋🙃 Her türlü yiyosun neşteri 🤕
Evettt vallahaa kuzu hiçbirşey farketmiyoo eninde sonunda oda bitecekk 😂

Kızlar bu kremden sağlık ocağına yazdırın memişlere ve bebişler in poposuna çok iyi geliyormuş arkadaşım çok övdü 😍içinde de yazıyormuş zaten
Evet kullanmistim bundan cok iyi bi krem birde bebislere sudocrem var acayiiip iyi bi pisik kremi zaten pişik olmuyo bile bebiş ben cok memnun kaldim 👍🏻

Oyyy kuzuu evett normal haftasına göre iyi dedii
18haziran doğum normal istiyorum tabiikii ama daha çok erken bunu düşünmek nasil olacağı belli olmazz bi aşşağıda durursa doğuma kadar bianda yukarı çıkarsa sezaryen olur öyle değişiyoki herşey şimdilik olsa sezaryen dedii ama döner dedi zaman la dedi işte bakalımm 36 haftadan sonra neler olcak
Evet hersey değişebilir bakalım hakkımızda hayırlısı ama doğumuda düşünmeden yapamiyorum 🥶🥶

Güle güle kullan elçoomm 😘 Ben çok memnundum ondan. Ömerin popişinde hafif kızarıklar oluşmaya başlamisti esimde eczaneye danismis sudocremi önermis eczaci ondan sora hep onu kullandik ve hic pişiği olmadi 🤗
Oooyyy yesunler totosunu pişik olmayıncada rahat uyuyolar enazından bide pamuk temizleme aldım 3ay öyle kullancam sonra başlarım ıslak mendille

Oooyyy yesunler totosunu pişik olmayıncada rahat uyuyolar enazından bide pamuk temizleme aldım 3ay öyle kullancam sonra başlarım ıslak mendille
En güzeli zaten ilk 2 3 ay unibaby yeni dogan ıslak mendil kullandim bende hep bir de pişik olmasada sudocremi 2 3gunde bir sürerdim popise cok sükür olmadi hic 👍🏻

• Beğen
Heeee genede olmuyomu ben olur diyede almıştım yenidoğan ıslak mendilden slepy diye
Kuzuuu tenleri çok hassas bi de benimki yaz cocugu temmuz sicak bi yandan bez icinde illaki kizariyo. Sen elinden geldigice kuru tutcan dogal kullancan olmasa bile pisik kremini sür arada bisey olmaz insallah.

• Beğen
Kuzuuu tenleri çok hassas bi de benimki yaz cocugu temmuz sicak bi yandan bez icinde illaki kizariyo. Sen elinden geldigice kuru tutcan dogal kullancan olmasa bile pisik kremini sür arada bisey olmaz insallah.
Tamamm kuzu ben genede suyla temizlerim nede olsa evdeyim biyere gitsem ona göre ayarlarım suyla temizlemeyi yola çıkmadan alışacak edecez birşekilde🤩😂 kurban bayramındada mecbur gideriz istanbula oda olur 20günlük

X