2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın canım evet az kaldı benim tek şikayetim duygusallığım valla onun dışında idare ediyorum :)
Duygusallığı artık saymıyorum bile 😄 iyi bari kuzu maşallah diyelim aman😄
Canım çok geçmiş olsunn 3cü trimestere girince hepimiz ayrı dert yaşıyoruzz sağsalim alalımda artık kucağımıza

Vuuu benim daha başlamadı senin başladımı coktan az kaldı az 1buçuk aydaha dayanalımm

Ayyy sorma herkesin ayrı bi derdi var kızzz
Benimde nefes darlığım var sertleşme var çokta çabuk yoruluyorumm
Sormaa nefes darlığı bendede çok ağladım geçen artık nefes alamıyorum diye 😄

Gercekten bu sıslıkler cok fena ya bu saat oldu anca ellerim indi :KK43: bacaklarımıda sarkıtarak oturunca onlarda sısıyo walla son düzlük sıkıntılıymış kızlar saglıkla tamamlayalımda 😪 doktora sordun mu şişmelerini belki vitamin verir destekler
pazartesi kontrolüm var idrar da protein kaçağı var mı diye tahlil ister belki. ağrılar içinde soda ve magnezyum önermişti onlara devam. zaten son aylarda ödem artan kan hacmi yüzünden normal sayılıyor diye biliyorum.

Kızlar bugün kontrolüm vardı yeni doktor atanmış hastaneye malum özel hastane olmadigi icin devlet hastanesine gidiyorum kontrole.
Bebegin herseyi iyi güzel dedi 1.800 kg olmus yavrum 🥺
Ama suyu biraz fazla gebelik şekeri testi yaptırdın mı dedi( önceki doktorlar yapmadılar şeker testi falan) bende hayır dedim. Gebelik sekeri olabilir ondan suyu fazla olabilir dedi moralim bozuldu vallahi simdiye kadar boyle bisey dememişti doktorlar🥺 böyle birseyle karşılaşan var mı? Korkulacak birsey yok dedi doktor ama icim rahat degil

Duygusallığı artık saymıyorum bile 😄 iyi bari kuzu maşallah diyelim aman😄

Sormaa nefes darlığı bendede çok ağladım geçen artık nefes alamıyorum diye 😄
Ayyyyy sorma bende dün 2-3 kere hamle yaptım solumdan sağıma dönemedim sonra bende hem çığlık attım yeter diye hemde ağladım 🤣🤣🤣
Kızlar bugün kontrolüm vardı yeni doktor atanmış hastaneye malum özel hastane olmadigi icin devlet hastanesine gidiyorum kontrole.
Ama suyu biraz fazla gebelik şekeri testi yaptırdın mı dedi( önceki doktorlar yapmadılar şeker testi falan) bende hayır dedim. Gebelik sekeri olabilir ondan suyu fazla olabilir dedi moralim bozuldu vallahi simdiye kadar boyle bisey dememişti doktorlar🥺 böyle birseyle karşılaşan var mı? Korkulacak birsey yok dedi doktor ama icim rahat degil
Yok canım korkulacak bir şey yok benim de hep biraz fazla. Bu sefer hoca doğuma yaklaştık artık iyice dikkat etmen gerek dedi. Bende artık kızlar gibi şekerim varmış gibi besleniyorum. Sende dikkat edersen hiç bir şey olmaz Allahın izniyle 🤗🤗🤗

Canım Benim Allahın izniyle sağlıkla doğacaklar sen ferah tut kalbini
Açılma varsa neden sezeryana alıyorlar acaba?
Zaten açılma varmış ya merak ettim canım
Sağlıkla gelsinler de 🤲🌹

Koy kız koooyyy gecelik bende kullanmam normal hayatta ama doğumda hakkaten rahat ya
Ben sezo da oldum normal de
İkisinde de gecelik giydim
Ayn öyle yapcam artık
Zaten gider gitmez önlük giydiriyolar hastanede yengemde öyle oldu

Evet ben bi pijama bide gecelik koyucam kafam karıştı iyice garantiye alayım😂
Bende ya 1 pijama 1 gecelik o zaman 😂
Günaydınlar ,,, 33. Haftaya girdim hayırlısı ile inşallah bayramı atlatayım da, çünkü genital bölgemde aşırı ağrım var uyku uyuyamıyorum iki gündür rahat , çok zorlanıyorum çalışmam da lazım , 38 de sezeryan olursam 35 gün kaldı. Kan uyuşmazlığım, gebelik şekerim, pcos, haşimato hastasıyım çok 40 a kadar beklemek istemiyorum sağlıklı olursa. Zaten baştan beri çok hareket eden bi bebem yok , sizler nasılsınız ağrınız var mı ? He bide arada sağ gözüm görmüyor birden başım dönüyor doktor emar dedi ama ben girmek istemiyorum .
Genital bölgede ağrım yok başka yerlerde var benimde. Uyku zaten berbat.
Mr a hamileyken giriliyormuş radyasyon yokmuş. Bence ihmal etme doktorunu dinle.
Az kalmış senin baya baya. Sağlıkla gelsin kuzucuk
Gözün aydın maşallah kocaman oldular artık 🥰 Doktor korkulacak bir şey yok dediyse rahat ol. Yediklerine dikkat edersin🤗

Bahhaahahah ayy alemsin😂
Eşim de şaşırdı tamam da buna da ağlamazsın diyo😂😂
Ayyyyy sorma bende dün 2-3 kere hamle yaptım solumdan sağıma dönemedim sonra bende hem çığlık attım yeter diye hemde ağladım 🤣🤣🤣

Yok canım korkulacak bir şey yok benim de hep biraz fazla. Bu sefer hoca doğuma yaklaştık artık iyice dikkat etmen gerek dedi. Bende artık kızlar gibi şekerim varmış gibi besleniyorum. Sende dikkat edersen hiç bir şey olmaz Allahın izniyle 🤗🤗🤗
Hahahah sen benden de fena 😂😂 benim zaten gözyaşım hazırda bekliyo

Ayn öyle yapcam artık

Bende ya 1 pijama 1 gecelik o zaman 😂

Genital bölgede ağrım yok başka yerlerde var benimde. Uyku zaten berbat.
Mr a hamileyken giriliyormuş radyasyon yokmuş. Bence ihmal etme doktorunu dinle.
Az kalmış senin baya baya. Sağlıkla gelsin kuzucuk

Gözün aydın maşallah kocaman oldular artık 🥰 Doktor korkulacak bir şey yok dediyse rahat ol. Yediklerine dikkat edersin🤗
Ahh sagolun kızlar icime su serptiniz yediklerime dikkat etmeye başladım bugünden itibaren🤗

Canım hoşgelsin🥰 okuma kızzz bitek gell kaynaş aramıza 🙈
Buarada teşekkür ederiizz herkez elbise diyosa bende bitane gecelik bi elbisede koyayım o halde

Aaaaa kızzz aynı aynı acaba idrarın üzerindemi duruyor sıpas 😂 bide fena kuduruyo bian batma oluyo bi organıma vurup mu anlamiyorum ama fena batma oluyo

Canım benimm geleceği varsa geliyo ama tam iyi haftalarında geliyo enazından ya daha erken gelseydi
Evet evet benimki de öyle valla kuzum Bi şeyle oynuyor o zaman çok aşırı acı veriyor 😂 sıpalar

• Komik
Reactions: Jou
Selam kizlar, yazdiklarinizi okudum anca yetistim, heeep butun dediklerinizden bende de var, ellerde ayaklarda şişme ve uyuşma, nefes darligi, karinda sertlesme, asagida baski ne ararsaniz var 😅😅
Ozellikle sirt ustu yatinca carpintim falan oluyo icine fenalik geliyo kan falan gitmiyo galiba biyerlerime, bitek aglamam yok, hatta hamilelikten önce daha ağlaktim çocukumla birlikte daha neşeli oldum 😂😂

Selam kizlar, yazdiklarinizi okudum anca yetistim, heeep butun dediklerinizden bende de var, ellerde ayaklarda şişme ve uyuşma, nefes darligi, karinda sertlesme, asagida baski ne ararsaniz var 😅😅
Ozellikle sirt ustu yatinca carpintim falan oluyo icine fenalik geliyo kan falan gitmiyo galiba biyerlerime, bitek aglamam yok, hatta hamilelikten önce daha ağlaktim çocukumla birlikte daha neşeli oldum 😂😂
Hahahah banada nabız bianda vuruyo kuzu hele akşamları

Sırt üstü yattığında çarpıntı olup rahatsız ediyorsa seni kan akışı sağlanamıyormuş kuzum oyüzden dikkat et ben hepinizin yerine ağlıyorum zaten siz ağlamayın :))

Ay bak sırt üstü yatınca benimde çarpıntım oluyor gibi oluyor 😳😂

Bende aynı ağlama konusunda sıfır yani. Önceden daha çok ağlardım 😂

X