2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bendee😂😂 kiloma tansiyonuma baktı. Aşıları sordu istemiyorum dedim. Bebek doğunca dedi. Onlar olcak dedim😂 bide kalp atışına baktı ödümü kopardı suratı ciddileşti duyamadı falan. Ben duydum halbuki. Sonra benim kız baya bi sert tekme attı gördü 😂 derinden geliyor kalp atışı ondan uğraştım demek ki uğraşmayın diyor falan dedi. Bugünde son günmüş izlem için. Sonra bide mayısın başında bi daha var 1 aylık izlem günü çok şey değil dedi. Konuşuruz yine doktora gittiğin zamana denk gelir gelmene gerek kalmaz dedi😂

Bendee😂😂 kiloma tansiyonuma baktı. Aşıları sordu istemiyorum dedim. Bebek doğunca dedi. Onlar olcak dedim😂 bide kalp atışına baktı ödümü kopardı suratı ciddileşti duyamadı falan. Ben duydum halbuki. Sonra benim kız baya bi sert tekme attı gördü 😂 derinden geliyor kalp atışı ondan uğraştım demek ki uğraşmayın diyor falan dedi. Bugünde son günmüş izlem için. Sonra bide mayısın başında bi daha var 1 aylık izlem günü çok şey değil dedi. Konuşuruz yine doktora gittiğin zamana denk gelir gelmene gerek kalmaz dedi😂
Banada oyle demişti 1 aylik izlem diye ne acaba öyle

Açılma iyice artana kadar bekleyip artınca sezeryana alacaklar canım😞

Amin amin inşallah 😞
Nurhafsa’cim Allah yardimcin olsun, kizlarinda dedigi gibi tehlikeli zamanda degilsin artik.

Stres yapma son zamanlariysan da hamileligin tadini cikar, tekmelerini hisset, kitap oku onlara zaten Senin sesini biliyorlar artik. 🥰

Neyse ki insaflıymış kadın 😂
Evet çok insafıymış, benimde kilom hastanede çok fazla çıkıyor ne ise onu yazıyor yanına da kıyafetli diye not düşüyor ama benim moralim :

A475B564-58B0-47DF-A9FB-A0E271C93C8E.jpeg

İyi sonunda gittin😂 valla tetenoz 2 kere değilmiydi bana hiç bişey demedi kiloya baktı senin gibi tansiyona baktı kalp atışı dinletti klasik muayene işte neyseki aşısız döndüm 😂

İyi sonunda gittin😂 valla tetenoz 2 kere değilmiydi bana hiç bişey demedi kiloya baktı senin gibi tansiyona baktı kalp atışı dinletti klasik muayene işte neyseki aşısız döndüm 😂

Tetanoz bi 20. Haftada birde 6 ay sonrası yapılıyor :)

X