2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nefes darlığım çok yok Allahtan benim hareket halinde oluyor daha çok yatarken falan iyiyim.

Yalancı sancılar olabilir belkide kuzu çok sık mı oluyor onu kontrol et düzenli olursa doktora diyorlar hemen
Perşembe günü dicem doktora sağlıkocağınada demiştim sertlik var ağriyo diye diz üstü uzanınca normal dedi bana

Tamam kuzumm neseki az kaldı vallaha kızımıda özledimm ama içimde kipır kipırrr bugün hiç durmadı uyanıyo ora bura geziyo uyuyo bidaha uyanıyo artık iyice belirginleşti😂
Yaa yesinler onu😍 benimde geçen hafta çok hareketliydi bugün sakin mesela. Onlarında eşref saati var demek ki🤭

Ama bundan sonra daha az hissetcekmişiz alan daraldığı için

Yaa yesinler onu😍 benimde geçen hafta çok hareketliydi bugün sakin mesela. Onlarında eşref saati var demek ki🤭

Ama bundan sonra daha az hissetcekmişiz alan daraldığı için
Aynenn kuzuu buyüzden uyku günlerimiz düzene giricek sadece allahh işte yaaa son 1 ay güzel uyuycaz ondan sonra zaten uyku diye birşey kalmıcak yanii

Merhaba bayanlar. Topiğe çok fazla yazmasamda en başından beri takip ediyorum. Gecelik ve pijama konusunda kafa karışıkları var. Ben de kendi deneyimimi paylaşmak istedim. İlk doğumumda (normal doğum)yanıma 1 gecelik 1 pijama almıştım. Sadece geceliği kullandım. Hatta lekelenmişti yine değiştirmemiştim. Çünkü doğumdan sonra da hasta bezinden kanama miktarına bakıyorlar. Karna masaj yapıyorlar. Tuvalete girdiğinizde gecelik daha pratik oluyor. Hastane çantama bu doğumumda 2 gecelik koydum. Normal hayatımda hiç gecelik kullanmam ama doğum için Kesinlikle gecelikçiyim😊

Merhaba bayanlar. Topiğe çok fazla yazmasamda en başından beri takip ediyorum. Gecelik ve pijama konusunda kafa karışıkları var. Ben de kendi deneyimimi paylaşmak istedim. İlk doğumumda (normal doğum)yanıma 1 gecelik 1 pijama almıştım. Sadece geceliği kullandım. Hatta lekelenmişti yine değiştirmemiştim. Çünkü doğumdan sonra da hasta bezinden kanama miktarına bakıyorlar. Karna masaj yapıyorlar. Tuvalete girdiğinizde gecelik daha pratik oluyor. Hastane çantama bu doğumumda 2 gecelik koydum. Normal hayatımda hiç gecelik kullanmam ama doğum için Kesinlikle gecelikçiyim😊
Merhaba hoş geldiniz 🥰

Bizim kafalar karışık 😂 şimdi yine karıştı 🙊 1 tane bari koyalım o zaman😂

😊iyi yaptın canım rahat rahat dinlenirsin sonrasında. Ben de artık izne ayrıldım yavaştan dolap içleri temizliğine başlayayım diyorum . Bayramdan sonra da inş halılar perdeler bi de dip bucak için birini almak istiom bakalım inş
İşte bende onları yapmadım Bi bebeğin odası hazır 🤭hepsi bayramdan sonra inşallah

• Beğen
Reactions: Jou
Gecelikmi tercih etsek ay hiç bilemedim vallahi iki tane pijama aldım. Gecelik daha mı kullanışlı
Ben bir gecelik ve bir tane de pijama ile gidicem canım. Zaten eşim ve annem orda yardımcı olur diye düşünüyorum. Bir diğeri ötekinden birazcık daha rahat ettiriyor sadece aşırı aşırı bir fark yoktur sanırım. Hangisinde rahat ediyorsak onu almalıyız sanki 😊

Eee tamam işte çok sükürr enazından vaktiyle gelinecek haftalar zaten kuzuu hiç sıkma canını geleceği varsa geliyor gelmek istiyor sıpaa 🤭

Canım hiç canını sıkma bebişlerin artık şükür ki organ gelişimleri fln tamamlandı. Daha iki hafta önce bi ark ımın kuzeni 32haftalık doğum yapmış . Gayet iyi dedi anne de bebek de . Allah ım sağlıkla en hayırlı zamanda nasip etsin

Maşallah daha da artcak haftan sen hiç stres yapma kızlarınla konuş sürekli 🤗

Amin kızlar inşallah, Allah razı olsun, desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Ben de ilk dogumumda 1 gecelik 1 pijama koymuştum. Sadece geceliği giydim, diğerini giymedim bile. Şimdi de 1 gecelik aldım, bir de geçen sefer aldığım geceliği koyacağım. Çok rahat, en azından normal doğum için, pratik yani kızlar. Ama herkesin rahatı farklı olabilir , onun için en azından 1 gecelik 1 pijama koyun, hangisinde rahat ederseniz onu kullanın bence de⚘

Açılma iyice artana kadar bekleyip artınca sezeryana alacaklar canım😞

Amin amin inşallah 😞
Canım Benim Allahın izniyle sağlıkla doğacaklar sen ferah tut kalbini
Açılma varsa neden sezeryana alıyorlar acaba?
Zaten açılma varmış ya merak ettim canım
Sağlıkla gelsinler de 🤲🌹
Merhaba hoş geldiniz 🥰

Bizim kafalar karışık 😂 şimdi yine karıştı 🙊 1 tane bari koyalım o zaman😂
Koy kız koooyyy gecelik bende kullanmam normal hayatta ama doğumda hakkaten rahat ya
Ben sezo da oldum normal de
İkisinde de gecelik giydim

Açılma iyice artana kadar bekleyip artınca sezeryana alacaklar canım😞

Amin amin inşallah 😞
Sağlıkla gelsin bebişkolar önemli olan o canım kendını üzüme strese sokma demesi kolay tabiki yaşayana zor ama bebişlerin için pozitif olmaya çalış Allaha şükür sağlıklarında problem yok küvezde yaşama şansları var organ gelişim dönemlerini tamamladılar dualarımız sizinle😊

X