2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba bayanlar. Topiğe çok fazla yazmasamda en başından beri takip ediyorum. Gecelik ve pijama konusunda kafa karışıkları var. Ben de kendi deneyimimi paylaşmak istedim. İlk doğumumda (normal doğum)yanıma 1 gecelik 1 pijama almıştım. Sadece geceliği kullandım. Hatta lekelenmişti yine değiştirmemiştim. Çünkü doğumdan sonra da hasta bezinden kanama miktarına bakıyorlar. Karna masaj yapıyorlar. Tuvalete girdiğinizde gecelik daha pratik oluyor. Hastane çantama bu doğumumda 2 gecelik koydum. Normal hayatımda hiç gecelik kullanmam ama doğum için Kesinlikle gecelikçiyim😊
Canım hoşgelsin🥰 okuma kızzz bitek gell kaynaş aramıza 🙈
Buarada teşekkür ederiizz herkez elbise diyosa bende bitane gecelik bi elbisede koyayım o halde
Aynı şeyleri bende yaşıyorum bazen ayağa kalkar kalkmaz hemen sertleşiyor karnım ve kasıklarımda idrar torbamda hemen Bi baskı oluşuyor
Aaaaa kızzz aynı aynı acaba idrarın üzerindemi duruyor sıpas 😂 bide fena kuduruyo bian batma oluyo bi organıma vurup mu anlamiyorum ama fena batma oluyo
Amin kızlar inşallah, Allah razı olsun, desteğiniz için çok teşekkür ederim.
Canım benimm geleceği varsa geliyo ama tam iyi haftalarında geliyo enazından ya daha erken gelseydi

Günaydınlar ,,, 33. Haftaya girdim hayırlısı ile inşallah bayramı atlatayım da, çünkü genital bölgemde aşırı ağrım var uyku uyuyamıyorum iki gündür rahat , çok zorlanıyorum çalışmam da lazım , 38 de sezeryan olursam 35 gün kaldı. Kan uyuşmazlığım, gebelik şekerim, pcos, haşimato hastasıyım çok 40 a kadar beklemek istemiyorum sağlıklı olursa. Zaten baştan beri çok hareket eden bi bebem yok , sizler nasılsınız ağrınız var mı ? He bide arada sağ gözüm görmüyor birden başım dönüyor doktor emar dedi ama ben girmek istemiyorum .

Günaydınlar ,,, 33. Haftaya girdim hayırlısı ile inşallah bayramı atlatayım da, çünkü genital bölgemde aşırı ağrım var uyku uyuyamıyorum iki gündür rahat , çok zorlanıyorum çalışmam da lazım , 38 de sezeryan olursam 35 gün kaldı. Kan uyuşmazlığım, gebelik şekerim, pcos, haşimato hastasıyım çok 40 a kadar beklemek istemiyorum sağlıklı olursa. Zaten baştan beri çok hareket eden bi bebem yok , sizler nasılsınız ağrınız var mı ? He bide arada sağ gözüm görmüyor birden başım dönüyor doktor emar dedi ama ben girmek istemiyorum .

Çok az kalmış 😍 35 gün deyince bir garip oldum ya 😊çok mu ayakta duruyorsun acaba bende biraz yürüdüğüm zaman çok fazla ağrıyor çünkü.

Günaydın bebikler herkes de bi dert var işte artık ağırlaşınca şikayetler de artıyo direnin az kaldı😄

Günaydın canım evet az kaldı benim tek şikayetim duygusallığım valla onun dışında idare ediyorum :)

cok gecmiş olsun canım. pelvik bölgede ki ağrı bende de bayadır var özellikle gündüz iş yapıp kendimi yorunca gece artıyor bebişde cok tekme atınca daha da şiddetleniyor. cok yormamaya calış kendini coğu bitti azı kaldı cok şükür

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsunn 3cü trimestere girince hepimiz ayrı dert yaşıyoruzz sağsalim alalımda artık kucağımıza
günaydın kızlar 🥰 el ve ayaklarım hergün sanki daha cok şişmeye başladı 😵 6 hafta cabuk geçse bari 😪 eski halimi özlemeye başladım 🥺
Vuuu benim daha başlamadı senin başladımı coktan az kaldı az 1buçuk aydaha dayanalımm
Günaydın bebikler herkes de bi dert var işte artık ağırlaşınca şikayetler de artıyo direnin az kaldı😄
Ayyy sorma herkesin ayrı bi derdi var kızzz
Benimde nefes darlığım var sertleşme var çokta çabuk yoruluyorumm

Canım çok geçmiş olsunn 3cü trimestere girince hepimiz ayrı dert yaşıyoruzz sağsalim alalımda artık kucağımıza

Vuuu benim daha başlamadı senin başladımı coktan az kaldı az 1buçuk aydaha dayanalımm

Ayyy sorma herkesin ayrı bi derdi var kızzz
Benimde nefes darlığım var sertleşme var çokta çabuk yoruluyorumm
kuzu yediklerime cok dikkat etmiyorum onunda etkisi var 🙈 havalarda bi düzelmedi ki yürüyüşe cıksam soğukta da ben cıkmaya üşeniyorum dışarı🥴 bunlar ödem olarak döndü bana. pazartesi kontrolüm var sorucam dr. bakalım ne diyecek.

kuzu yediklerime cok dikkat etmiyorum onunda etkisi var 🙈 havalarda bi düzelmedi ki yürüyüşe cıksam soğukta da ben cıkmaya üşeniyorum dışarı🥴 bunlar ödem olarak döndü bana. pazartesi kontrolüm var sorucam dr. bakalım ne diyecek.
Oyyyy hahahah ödem ondanmıdırrkii yediklerini dikkat edememekk

günaydın kızlar 🥰 el ve ayaklarım hergün sanki daha cok şişmeye başladı 😵 6 hafta cabuk geçse bari 😪 eski halimi özlemeye başladım 🥺
Gercekten bu sıslıkler cok fena ya bu saat oldu anca ellerim indi :KK43: bacaklarımıda sarkıtarak oturunca onlarda sısıyo walla son düzlük sıkıntılıymış kızlar saglıkla tamamlayalımda 😪 doktora sordun mu şişmelerini belki vitamin verir destekler

X