2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Lazer tamamen bitirmiyor malesef. Zaten salonda çalışanlar yüzde 60 ile 80lerde sonuç alabilirsiniz diyor; o da artık rahatım demen için bir sebep olmuyor ne yazık ki. Ben koltuk altı, bikini bölgesi ve alt bacak yaptırmıştım, bikini bölgesi hariç yüzde 95'e yakın sonuç aldım, diğer cıkan 5lik kısım da 2 aya anca çıkıyor ve tüy şeklinde. Bikini bölgesi de eskisi kadar agresif çıkmıyor sadece jiletle alım hızını bir tık yükseltiyor yani atıyorum önceden gün aşırı alman gerekiyorsa artık hafta da bir de yeterli oluyor gibi. Bir de bnm yaptirdigim igneliydi, igneli epilasyonların daha başarılı sonuç verdiği soyleniyor. Buzlu yaptıranlar genelde sonuçtan pek memnun kalmıyorlar. Ama tabi acı olarak karşılaştıracak olursan iğneli (hele ki esmer tenliysen) daha çok can atıyor.
Azalsın çıkarsa tek tük bakarız çaresine böyle daha zor yıldırıyor insanı 🤣

Hahahah sende benim gibisin ya bende yapıyorum bunu 😂😂
Kız benim elti benden sonra geldi hemen bebeği oldu başladı bana gıcık vermeye işte annem şunu aldı bebeğe kaç hurç kırklık getirdi ki hepsi yalan biz bişry görmedik bebeğin ilk hastane çıkışını beşiğini bebek arabasını pusetini ben aldım düşün o derece 😆baktım öyle mi ben asla hava atmam ama gelsin de kırklık nasıl olurmuş Bi görsün istedim bu arada kendisi yine hamile aramızda sadece iki hafta var 🤣

Hava da okadar güzelki yuruyüş etsemmi bilemedim zaten eş varr nese hele önc eevi bitiriyimm artık kafa rahat yürüyüşe cıkarımm🤭
Ben iki hafta önce hastanede yatınca doktor bana sen şimdilik yürüyüş yapma dedi 🤣ama iş yaparsan yorulursun ikisini aynı gün yapma canım

• Beğen
Reactions: Jou
Doğurmuş valla o zamanda tabi iri bebeğin sonu da iri teyzem hep kilolıydu en sonunda tüp mide ameliyatı oldu yani çok da iyi Bi şey değil kaynım 6 kilo doğmuş o da şu an aşırı kilolu
Ömründen ömür gitmistir kadının. Şimdiki şartlarda olsaymış eminim "sezaryeeeeen, beni bayıltııınnnn" diye bağırırdı kadın. Gebelik şekeri fln mı vardı acaba kadında?

Benim anneannem teyzemi 7 kilo doğurmuş normal doğumla 40 sene önce 🤣şimdi 3500nün üstüne iri bebek diyor doktorlar benimki haftasına göre 100 200 ge önden gidiyor illa diyor iri bebek benim de bildiğim 4 kg İn üstü sezeryan canım
Benim anneannemde 5kiloyla doğurmuş yaaa 1 tanesini hemde kendi evinde köyde önceden hastanemi var dı böyle en ideal 3kilo aslınd aya

Yiyorum içiyorum yatıyorum. Çok geride kaldım yaw nerden cevap vereceğimi şaşırdım oyüzden beğeniyorum sizi 😊 sen napıon
Karnımız burnumuzda kıllarla nasıl başedecez sonaylarda onu konuşuyodukko_O

Napemm yemek yaptım kuzum eşimi bekliyorum şimdi 😂 oohhh sen iyisin ya ye iç otur ben yoruldum vallahiii 😂

Canım çok sıkıldı ya kaynanamın hakkını nasıl öderim ben, yemek getirirken kadın elindeki tabağı düşürmüş merdiven dairesine, nasıl üzüldü bişey yemedin kızım aklım kaldı diyor 🥺 yaşlı haliyle yemek taşıyıp duruyor. Bugün ki ağlayacağım şeyi buldum 🤦‍♀️

Karnımız burnumuzda kıllarla nasıl başedecez sonaylarda onu konuşuyodukko_O

Napemm yemek yaptım kuzum eşimi bekliyorum şimdi 😂 oohhh sen iyisin ya ye iç otur ben yoruldum vallahiii 😂

Ya. Lazer yaptırdım neseki bende az çıkıyor ama onu almakta mesela. Ayna saolsun ama en sonunda eve ağacı çağırıcam az kaldı :)

Canım çok sıkıldı ya kaynanamın hakkını nasıl öderim ben, yemek getirirken kadın elindeki tabağı düşürmüş merdiven dairesine, nasıl üzüldü bişey yemedin kızım aklım kaldı diyor 🥺 yaşlı haliyle yemek taşıyıp duruyor. Bugün ki ağlayacağım şeyi buldum 🤦‍♀️
Allah dert vermesin kv ne güzle düşünüp uğraşıyor senin için 🙏

X