2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar biz bebek odasını dizdik hem bebeğin hem benim çantalarımız da hazır 😍darısı hepinizin başına inşallah rabbim sağlıkla sıhhatle kullanmayı nasip etsin hepimize 🤗hala eksiklerim var bu arada onlarda doğurana kadar hallolur herhalde 🤪
Ooooobenimde bugüne biter herhaldee kıyafetleri ütüleyip koycam🥲 uyku seti gelcek şimdi dağıtımda çok heyecanlıyım bide odaya girdimmi huzur veriyor banaa 🥲🥲

Ben hangi doktora,hangi hemşireye sorduysam su geldiği an vakit kaybetmeden hastaneye gidilmesi ve duş,banyo vs yapılmaması aksi taktirde enfeksiyon riski oluşturduğunu söylediler canım. Herkes doktoruna sorsun tabi bu durumu
Bu aksam kontrolüm var
Artık doğumla ilgili her seyi konuşcam

Günaydın beybitooo 🤩
Artıkkk profil resmimi yapsak yaavv :KK51:
Yapayım beybitommmm 😍😘🤩

Kızlar biz bebek odasını dizdik hem bebeğin hem benim çantalarımız da hazır 😍darısı hepinizin başına inşallah rabbim sağlıkla sıhhatle kullanmayı nasip etsin hepimize 🤗hala eksiklerim var bu arada onlarda doğurana kadar hallolur herhalde 🤪
Tamamen bitiren birisi🤭 hadi bu da çıktı aradan rahatlarsın🥰

Oo maşallah kız iyi bitirmişsin benim daha eksikler var amanınn bakalım son ay yoğun geçer 😄

Evet ya tesadüfen okudumda bi yerde 4 kilo sınırmış normal doğumda zaten 4 kiloya çıkamamda kanımca yinede normal istediğim için merak ettim 😑
Benim anneannem teyzemi 7 kilo doğurmuş normal doğumla 40 sene önce 🤣şimdi 3500nün üstüne iri bebek diyor doktorlar benimki haftasına göre 100 200 ge önden gidiyor illa diyor iri bebek benim de bildiğim 4 kg İn üstü sezeryan canım

X